Obrazki w otrzymanych e-mailach

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
krato napisał(a):

Wiem że Opera nie umożliwia edytowania wiadomości w HTML ale samo wyświetlanie to już chyba obsługuje a u mnie niestety gdy otrzymam e-mail w htmlu w jednym przypadku wyświetli wiadomość a w drugim nie wiadomo dlaczego tylko tekst jeżeli taki jest a juz obrazków nie - czym to może byc spowodowane

golew napisał(a):

A w widok przy mailach masz odznaczone "blokuj elementy zewnętrzne"? Wtedy nie są wyświetlane obrazki, które nie są załączone do maila tylko umieszczone gdzieś w necie. Może to to ustawienie powoduje te problemy?

krato napisał(a):

Dzieki za pomoc - ile ja się z tym namęczyłem bigsmile

adas napisał(a):

Może dobrym pomysłem by była informacja o tym, że "w wiadomości są grafiki z internetu. Czy chcesz je pobrać". Czy coś takiego...

golew napisał(a):

To dobry pomysł smile bo co innego gdy to mail od znajomego, który wrzuca obrazki do treści a co innego jakis newsletter.
Fajnie by było też np. móc ustawić - wyświetlaj grafiki w mailu od tego i tego nadawcy a w innych nie, dopóki sobie tego nie zażyczę. Bo np. mam kilka newsletterów, w których muszę otwierać linki, aby zobaczyć o co chodzi a jestem tym zainteresowana.