Problem po instalacji opery 9.50

w dziale Opera
rossi83 napisał(a):

Witam chwile temu zainstalowalem opere 9.50 pierwsze uruchomienie i problem w pasku adresu wyswietla sie cos takiegoi otwiera sie to w wielu kartach. Nie mam pojecia o co chodzi?

Zajec napisał(a):

A jak zamkniesz i zrobisz drugie uruchomienie?

momej napisał(a):

Ja mam natomiast inny problem z Operką. Mianowicie po aktualizacji z wersji 9.27 do 9.5 final nie działa mi flash :/
Próbowałem już go odinstalować i na nowo zainstalować i niestety bez rezultatu. W miejscu gdzie znajduje się okienko flash'a mam tylko całe mnóstwo "krzaczków", tak jakby otworzyć zawartość flash'a w notatniku.
Bardzo proszę o pomoc w tej kwesti, dodam tylko, że system to winxp sp2, posiadam na nim też wersję beta opey 9.5 i tam wszystko działa poprawnie.

prywata19 napisał(a):

Ja natomiast po uaktualnieniu z wersji 9.27 do 9.50 mam problem z oglądaniem video ze strony wp.pl. audio jest ok. zaś video to jedynie białe tło. Zauważyłem iż przy delikatnym przewijaniu ( na niepełnym oknie) strony góra- dół w tle miga mi obraz video. video z innych stron działa bez zarzutu. Potrzebuję pomocy. Jeżeli to ma znaczenie OS- vista .

Zaufany napisał(a):

@rossi83
Miałem to, ale nie znalazłem rozwiązania. Pomogło oczywiście wyczyszczenie profilu.

prywata19 napisał(a):

Jescze jeden problem: po zmimimalizowaniu okna Opery, robi zwis i nie da się powrócić do pełnego okna ( po około 1/2 godz. od uruchomienia). wersja 9.27 była super- co mnie pokusiło uaktualnić do 9.50.
pozdrawiam forumowiczów

dran2 napisał(a):

@rossi83
Miałem to i znalazłem rozwiązanie. W narzędzia|pobieranie otwieranie jpg'ów przestawiło mi się po instalacji 9.50 z "otwórz za pomocą opery" na "otwórz za pomocą innej aplikacj" (i oczywiście ścieżka do opery bigsmile) W efekcie przy próbie otworzenia odnośnika z obrazkiem opera się zapętlała.