Opera 9.50 i otwieranie linków........

w dziale Opera
Lucky5 napisał(a):

witam,
I-piszę ze starszej wersji na USB bo nowa Opera jest jak narazie dla mnie niefunkcjonalna :
1) nie otwiera niektórych linków np. linki wiadomości na Onet.pl ( myślałem, że po prostu link jest nieaktywny ale starszą Operą otwiera bez problemu np. ten http://sport.onet.pl/0,1264200,1768650,wiadomosc.html -klikam i widać u góry na sekunde na pasku postępu ''dokument 0%'' i znika , nic się nie dzieje, w ogóle nie otwiera linku kiedy starsza bez problemu), wczoraj wieczorem 2 lub 3 linki na Onet było podobnie, po prostu nie daje otworzyć.....
podobnie ten : http://www.onet.pl/0bf-48524854 , klikasz i nic, nawet skopiowanie w google i wybranie opcji przejdż pod ten link nic nie dało........., kolejne, sąsiednie otwiera linki z onet a ten już nie : http://www.onet.pl/07d-485245ad
2)niektóre jak ten otwiera tylko ciemne tło i nagłówek TWOJE PC i stoi, nic dalej nie ściągnie: http://twojepc.pl/ ==co zauważyłem , wpisanie w google TWOJE PC i kliknięcie otwiera link bez problemu
3) niektóre na chwileczkę krótką jakby zamraża by otworzyć już normalnie.


II-inne problemy, jak dodawać przyciski na pasku osob.?, przeciągnij zdaje się nie działać..

III - skopiowanie zakładek ze starszej wersji nie zadziałało, nie widzę ich chodż plik wkleiłem do katalogu, podobnie gesty myszy , działa tylko chyba jak widzę tylko ustawienia klawiatury ,czy stare zakładki utracę?

pozdrawiam

Zaufany napisał(a):

Nie mogę potwierdzić problemów z TwojePC.

Odnośnie II
Wciśnij Shift i przeciągnij.

andyas napisał(a):

Potwierdzam problemy z Onetem.

Lucky5 napisał(a):

To jest jakiś fenomen, dosłownie jak rzut kością, te linki dziś otwieram a te na tej stronie już nie, chodzi o wiadomości Onet, są jedna pod drugą tylko nie wiadomo które z tych newsów dziś otworzę. Przecież to nie daje sznasy korzystania z tej wersji Opery, myślałem, że może to firewall ale kiedy dałem ''przepuszczaj większość'' i widzę bez zmian to nie sądzę, zresztą nigdy wcześniej coś takiego się nie zdarzało.
Twoje PC jak nie mogę otworzyć tak nadal, nawet wpisując w google i próbując wejść poprzez ten link, widac tylko jak otwiera się ciemne tło i napis na górze Twoje PC(sam górny panel - http://twojepc.pl/graph1/logo_c.gif + obok reklama : 'MS Outlook w sieci' i notebookow za darmo - jak w załączniku ) i nic więcej.. stoi, no nie mam prawa obejrzeć strony chyba tylko awaryjną wyszukiwarką, co jest u licha?
Graficznie mi się podoba nowa Opera, kilka rzeczy pozmieniano , może bym to zaakceptował ale jak zaakceptować sytuację gdy nie możesz obejrzeć linków które otwierają się w innych przeglądarkach i nigdy zresztą w Operze ten problem nie istniał?
Już próbowałem nawet wyłączać antywirusa, to dziwne zachowanie i nawet nie wiem co mogę jeszcze zrobić , nie chcę wracać do starszej wersji. Ma ktoś jakieś sugestie?

zrzut.png

ps. zdesperowany smile zamieszczam jeszcze żródło strony twojepc.pl skopiowane z Opery 9.5
Nowy Dokument tekstowy.txt

pozdrawiam

Lucky5 napisał(a):

Niech to zabrzmi jak gorzka ironia (widzę , że mój wątek znika schodząc niżej i niżej). A tak liczyłem na przywrócenie jej pełnej funkcjonalności, jestem zwykłym userem, żaden sposób nie pomógł a dziś wchodząc na Onet np. ten news nie otworzę(wyżej i niżej tak) http://www.onet.pl/0da-4853ba81 inne zresztą też, w zasadzie teraz (godz 16 28 mogę otworzyć ten : http://wiadomosci.onet.pl/1769301,441,item.html i ten http://wiadomosci.onet.pl/1769398,11,item.html i ten http://wiadomosci.onet.pl/1769391,11,item.html i ten http://wiadomosci.onet.pl/1769423,11,item.html , ten już się nie da http://www.onet.pl/059-4853c8c4 .
Twoje PC elementy 7/14 i na tym umiera poza tłem i górnym napisem.

Ponieważ nie mogę korzystać normalnie z tej wersji , mówię jej goodby moja oczekiwana Opero 9.50. Nie jestem masochistą.

przykro mi sad

wieslaw051772 napisał(a):

zmien na onecie w lewym gornym rogu na przelacz na nowa strone onetu i juz ci wszystko otworzy

PeterCub napisał(a):

Originally posted by Lucky5:

zrzut.png


To mi wygląda na blokadę zawartości. Nie dodawałeś czasem czegoś do filtra reklam?

Lucky5 napisał(a):

nie ma na tej stronie takich reklam które pojawiają się irytując człowieka, wszedłem jeszcze IE by sprawdzić. Nie sądzę, że coś tam blokowałem, wiesz ale może coś z tym blokowaniem zawartości jest nie tak bo to naprawdę zadziwiająca sprawa szczególnie na onet.pl ..?
pozdraw.