Opera 9.50 Wyłącza się

w dziale Opera
Proks napisał(a):

Kilkanaście minut temu moja opera radośnie oświadczyła że jest dostępna jej aktualizacja więc nie czekając długo zainstalowałem nową wersję.

No i od razu babol - co chwila się wyłącza - 2 razy sie wyłączyla jak to pisałem

ktos może ma podobnie, albo ma rozwiązanie

wyłącza się bez powodu, nawet jak nic nie robie

dodam że nigdy przez 3 lata nie mialem problemów z tą przeglądarką

Zaufany napisał(a):

Jaki masz system operacyjny, oprogramowanie antywirusowe, inne oprogramowanie zabezpieczające, plugin Flash, inne pluginy, ustawienia konta pocztowego, ilość wolnego miejsca na dysku...

Sugerowałbym na początek sprawdzić, jak działa po wyłączeniu pluginów. Potem sprawdziłbym, jak działa bez konta pocztowego.

Proks napisał(a):

Przecież napisałem wyraźnie że wcześniej nie było problemów więc wina leży (leżała) po stronie opery

krótka piłka - wywaliłem całą operę razem z danymi z folderu Documents and Settings, zostawiłem jedynie zakładki itp. reszta ustawień-wypad. i zadziałało. ja zawsze aktualizowałem operke a wygląda na to że wypada instalować ją na czysto - przynajmniej ta wersja tak ma.

nie widzę żadnych innych błędów (tylko troche cieżko mi sie przestawić do kilku nowych funkcji p)

cih997 napisał(a):

U mnie po aktualizacji z 9.27 na 9.5 kilka razy sama się wyłączyła a w ciągu dwóch dni użytkowania kilkakrotnie wywaliła błąd krytyczny + wyłączenie.

System Win XP SP2.

janhalb napisał(a):

Fakt, u mnie to samo. Ni z gruszki ni z pietruszki mówiła "pa, pa!" i się wyłączała. Zaraz po zainstalowaniu było to naprawdę irytujące, teraz chyba mój komputer juz się przyzwyczaił i jakoś współpracuje... Od kilku godzin już mi nie wywala. I rzeczywiście - to nie jest kwestia syatemu etc. (ja siedzę na Win XP Home), bo ten sam system, z tymi samym dodatkami etc. miałem wcześniej, a Opera 9.27 takich cyrków nie robiła...

Zaufany napisał(a):

Chyba niedwano był jakiś automatyczny update dla systemów Microsoftu.

JaDo napisał(a):

Originally posted by cih997:

U mnie po aktualizacji z 9.27 na 9.5 kilka razy sama się wyłączyła a w ciągu dwóch dni użytkowania kilkakrotnie wywaliła błąd krytyczny + wyłączenie.


Mnie się wydaje, że to może mieć związek właśnie z aktualizacją, nadinstalowaniem na 9.27. Można spróbować nowej "czystej" instalacji, w paru przypadkach opisywanych na forum pomogło.

Originally posted by Big_Z:

Chyba niedwano był jakiś automatyczny update dla systemów Microsoftu.


O ile ktoś nie wyłączył WU "na amen", cały czas ma to miejsce. Ostatnie, czerwcowe poprawki dla XP, wyszły zdaje się 10-go.