pclab.pl [opera 9.x] nie radzi sobie z css?

w dziale Strony WWW w Operze
Darck napisał(a):

Opera 9.26 jak i 9.5 nie radza sobie z nowym interfacem strony pclab.pl. Główna się ładuje, ale już jakaś podstrona, jak http://pclab.pl/news.html nie radzi sobie z css,em bo zawartość nie jest odpowiednio formatowana: http://my.opera.com/Darck/albums/showpic.dml?album=166546&picture=7566367

Po za tym forum.pclab.pl jak i pclab.pl regularnie nie chce się otworzyć, jeśli wybiore przywróć sesję, na której poprzednio była była strona pclab otwarta. Odświerzanie nie pomaga, próba otworzenia w nowej karcie też. Po prostu nic nie pobiera. Dopiero restart Opery pomaga. Coś jakby cachowanie DNSow nawalalo.

Niewiele jeszcze w wersji 9.5 zmienilem, wiec mysle, ze nie jest to problem mojej konfiguracji, a ogolny Opery.

Zaufany napisał(a):

Oni nie lubią tam zbytnio Opery. Ale jakoś nie mogę potwierdzić, aby ich strony w Operze źle działały. Mi się wyświetla w sposób wyglądający na ostylowany. Inaczej niż na twoim obrazku.

Darck napisał(a):

co więc może być przyczyną złego wyświetlania u mnie? Wyłączyłem java script i ustawione sa skrypty strony i dalej tak samo.

woj-tek napisał(a):

U mnie wygląda tak samo w Operze i Fx. Nie włączyłeś jakiegoś stylu użytkownika?

Zaufany napisał(a):

Blokowanie treści?

Darck napisał(a):

tak, to było to. zapomniałem o pliku urlfilter.ini, bo z menu blokowana zawartosc skasowalem wszystko, ale widocznie nie pokazywalo ono tresci blokowanej przez urlfilters.

*/content.* - ta linijka psula mi pclab smile