Pasek adresu/ historia w operze

w dziale Strony WWW w Operze
mariuszlol23 napisał(a):

Mam taki problem, a mianowicie zrobilem aktualizacje i w tej starej operze bylo tak, że strony najbardziej uzywane sa jako pierwsze, a teraz tak nie ma i jest to bardzo denerwujace musze szukac tych stron gdzies w glebi listy. I tez nie ma obrazkow obok adresu, naprzyklad ikonki interi obok zapamietanego adresu. Czy jest jakis sposob zeby bylo tak jak kiedys??

EllisMeddle napisał(a):

Podobny problem... po rozwinięciu paska adresu, pojawia się historia przeglądanych stron, która nie działa poprawnie... jest pomieszana i jest to zaledwie kilka stron sad

Zaufany napisał(a):

A może tak zapoznać się z pewnym, przyklejonym tematem w tym dziale?
http://my.opera.com/community/forums/forum.dml?id=60

mariuszlol23 napisał(a):

To znaczy z jakim.
W nowej wersji ten sam blad myslalem ze to naprawia i [mariuszlol23] CHyba zrezygnuje z opery, a szkoda ze nowa wersja [mariuszlol23] wszystko co miala wersja stara.

MOze juz ktos znalazl rozwiazanie tego problemu z adresami??

adas napisał(a):

Originally posted by mariuszlol23:

jest to bardzo denerwujace musze szukac tych stron gdzies w glebi listy.


Ja tam sobie teraz to chwalę smile Wpisuję kawałek tekstu, który, wiem, że na stronie wystąpił i Opera mi przeszukuję historię (także po adresach). Można kilka wyrazów napisać. Ale czy zmienić to sie da? Nie wiem. Możesz spróbować wyłączyć przeszukiwanie w treści stron: Preferencje - Zaawansowane - Historia - odznacz Zapamiętuj treść odwiedzanych stron.

VeiR napisał(a):

Originally posted by mariuszlol23:

Mam taki problem, a mianowicie zrobilem aktualizacje i w tej starej operze bylo tak, że strony najbardziej uzywane sa jako pierwsze, a teraz tak nie ma i jest to bardzo denerwujace musze szukac tych stron gdzies w glebi listy. I tez nie ma obrazkow obok adresu, naprzyklad ikonki interi obok zapamietanego adresu. Czy jest jakis sposob zeby bylo tak jak kiedys??witam, mam ten sam problem... przejzalem forum ale jest tylko mowa jak wylaczyc wyszukiwanie z historii a nie jak ustawic by znow strony najczesciej uzywane byly na gorze paska adresu... pozatym (co jeszcze dziwniejsze) po podkresleniu nowego adresu i kliknieciu ENTER gdzie zawsze po takiej czynnosci dana strona wchodzila do pamieci paska adresu teraz tak sie nie dzieje i trzeba recznie wklepywac adres strony bo innaczej nie zostanie on zapamietany... moje pytanie brzmi: czy da sie to jakos ustawic? zeby najczesciej uzywane strony wskakiwaly na gore listy i zeby po skopiowaniu linku do pasku adresu, kliknieciu enter ten link juz zostal w pamici A NIE W HISTORII ? pzdr.

Medium napisał(a):

Originally posted by mariuszlol23:

To znaczy z jakim.Originally posted by Big_Z:

z pewnym, przyklejonym tematem w tym dziale?
http://my.opera.com/community/forums/forum.dml?id=60


maniek210 napisał(a):

w "opera:config" wystarczy wejść w "User Prefs" i zjechac do opcji "Max Direct History Lines" i "Max Window History Lines" ustawić wartość "0" i problem zniknie a opcje "Auto Dropdown" zostawiamy bez zmian. smile