opera vs vista

w dziale Opera
gogofan napisał(a):

Witam od samego początku jak zainstalowałem opere to znaczy starszą wersje i teraz najnowszą 9.50, po jakimś czasie przeglądania stron, nie jest to regółą opera zawiesza się (brak odpowiedzi) i to w taki sposób że nie można zakończyć procesu zarówno menadżerem jak i np: taskkilerem pomaga tylko restart kompa pozatym wszystko działa poprawnie nawet jak sie zawiesi opera to wszystko inne działa dodam jeszcze że użycie procesora jest bliskie zeru pamięci tak samo.
Dodam jeszcze że system to vista home premium.
Może komuś też takie coś sie dzieje ??

Pozdrawiam !!

gogofan napisał(a):

Witam ponownie.
Normalnie powoli szlak mnie trafia, nie wiadomo o co chodzi. Przeinstalowałem opere nie pomogło,zaktualizowałem dodatki java....itp, i zawsze to samo. Pogodziłbym się z tym jak by sie wieszała a menadżerem zamykał bym aplikacje ale nie można stoi w miejscu, najszybciej reset kompa, albo ze startu zamknąć czekać około 5 min. to komp sam sie wyłączy,(nie zawsze).
Jeżeli coś innego nawala w viście to wysyła raport o problemie, a tu nic tak jak by sie nic nie działo, nie ma nawet nic odnotowane w dzienniku zdarzeń.
Opera była zawsze moją ulubioną przeglądarką ale........

Pozdrawiam wink

gogofan napisał(a):

No i po kilku testach wiem co powoduje takie zachowanie OPERY, servicepack1 do visty.

Zainstalowałem system na nowo i wszystko śmigało, do momentu pobrania z WINDOWS UPDATE -SERVICE PACK 1, odrazu opere szlak trafia.
Dało się to draństwo odinstalować i jest OK !

Nie wiem czy ten serwicepack w czymś pomaga, jak wam działa system to nie instalujcie tego cuda z mikrosoftu ;-)

PS: AVAST też zamula po instalce serwicepacka, po chwili blokuje przeglądanie stron WWW

Pozdrawiam !!

Maniek19 napisał(a):

Sam używam Vista Ultimate Sp1 i nie spotkałem jak dotąd czegoś takiego. Owszem 9.50 sporadycznie mi się wywalała ale dało rade "ubić" proces.

Po zainstalowaniu 9.51 u mnie działa jak należy.