[9.51] Flashowe krzaki?

w dziale Strony WWW w Operze
lookazh napisał(a):

Wczoraj zaktualizowałem Operę na swoim desktopie z 9.2 do 9.51. Na najróżniejszych stronach nie widzę części grafiki, a zamiast nich zbitek krzaków, co widać na poniższym obrazku. Z godnych uwagi faktów -- wczoraj aktualizowałem też Adobe Flash Playera po przypomnieniu o tym przez sam program. Dziwne natomiast jest to, że krzaki występują tylko pod Operą.

http://img380.imageshack.us/my.php?image=krzakioperowesm5.jpg

Próbowałem reinstalować Operę, nie pomogło. Nie mam kompletnie pomysłu, o co może chodzić.

golew napisał(a):

Sprawdź co masz pod Narzędzia -> preferencje -> zaawansowane -> pobieranie -> wpisz u góry w wyszukiwarkę swf (może trzeba będzie odznaczyć "ukryj typy...") -> edytuj. Powinieneś mieć otwieranie za pomocą wtyczki a być może masz otwórz za pomocą Opery.

Kanapon napisał(a):

Ten problem pojawił się już w wersji 9.25... ciekawe, że 1 na 20 prób operze udaje się jednak uruchomić flash. Ale ten bug spowodował, że mimo wielu niespotykanych zalet w innych przeglądarkach przerzuciłem się openSUSE i sprawdzam teraz Konquerora oraz Mozillę Firefox 3. Mozilla wypada trochę lepiej, ale w linuksie to jest nadal wersja beta, a pod windą już działa pełna wersja3 Mozilli Firefox.

golew napisał(a):

Ja na openSUSE mam już finalną 3 firefoksa.
Na pewno masz ustawione korzystanie z wtyczki dla plików swf?