Białe kwadraty na stronach

w dziale Strony WWW w Operze
Notonic napisał(a):

Czesc,

Przeczytalem FAQ i tam jest info o tym, iz biale kwadraty na stronach moga sie pojawiac w przypadku nieaktualnych sterownikow. Sprawdzilem, mam aktualne sterowniki do karty ATI Radeon Mobility HD 2400 i nadal mam taki problem ze pojawiaja mi sie biale kwadraty na stronach - regularnie w liniach co jakis czas - zaslaniaja widok tekstu czy obrazu.

Wie ktos o co chodzi?

Pzdr,

M>

Zajec napisał(a):

Możesz pokazać screena? Ja obstawiam, że to może być pozostałość po zablokowanej reklamie.

Notonic napisał(a):

a jak moge wkleic obraz bezposrednio z kompa - bez wrzucania go do sieci? Probowalem dolaczyc plik jako upload file ale chyba sie nie dolaczyl.

M.

golew napisał(a):

Bo po upload trzeba jeszcze dać attach file

Zajec napisał(a):

A jeśli już uploadowałeś plik, możesz go znaleźć na liście http://my.opera.com/Notonic/files/

Notonic napisał(a):

1Obraz1.jpg

Zajec napisał(a):

Czy ta seria powtarzających się poziomo przekłamań występuje na wysokości kursora myszki? Lub czy ewentualnie przemieszcza się przy ruszaniu myszką?

Pod Linuksem takie coś zdarza się gdy sterownik karty graficznej źle obsługuje "hardware cursor". Karta, jakby nie patrzeć, niskopoziomowo jest podobnie obsługiwana pod jednym i drugim systemem. Może sterownik Windosowy też ma jakiegoś buga? Pod Linuksem też mi się zdarzało (na słabo wspieranej karcie VIA) że popsuty kursor był związany z konkretną aplikacją. Nie pamiętam tylko czy dotyczyło to jej uruchomienia czy ruszaniem kursora nad nią.

adas napisał(a):

A jaka wersja (9.5 czy 9.51)?

Notonic napisał(a):

Mam wersje 9.51.

Te kwadraty wogole nie sa powiazane z kursorem myszy. Wystepuja cyklicznie w roznych miejscach strony - raz czesciej raz rzadziej.

M.