Autouzupełnianie adresów

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Gudi01 napisał(a):

Witam. Gdy w configu wyłączy się opcję "Auto Dropdown" nie można wybrać żadnej strony z tych zapamiętanych, ale nie ma też autouzupełniania adresów (przy wpisywaniu jakiejś literki pokazują się wszystkie strony i podstrony na których się było).

Jak wyłączyć to autouzupełnianie adresów, ale tak, żeby widoczne były główne strony na które się wchodziło (naciśnięcie "strzałki" po prawej stronie od paska adresu)? Pozdrawiam smile

E: Teraz jeszcze coś zrobiłem, że nie działa przycisk "cofnij" bigsmile Chodzę po kolejnych stronach, a kiedy chcę zrobić "cofnij" to cofa odrazu do strony szybkiego wyszukiwania. Jak naprawić?smile

Gudi01 napisał(a):

Naprawdę nikt nie poradzi ani na pierwszy ani na drugi problem sad ?

adas napisał(a):

Originally posted by Gudi01:

E: Teraz jeszcze coś zrobiłem, że nie działa przycisk "cofnij" <img src=" width="17" height="17"> Chodzę po kolejnych stronach, a kiedy chcę zrobić "cofnij" to cofa odrazu do strony szybkiego wyszukiwania. Jak naprawić?


Prawy klik na przycisku wstecz - dostosuj - przyciski - Przywróć domyślne przyciski... Może to o to chodzi.

Gudi01 napisał(a):

Tam jest "Przywróć domyślną konfigurację paska", a nie "Przywróć domyślne przycisk". Po kliknięciu na to dalej albo cofa odrazu do strony szybkiego wybierania albo przycisk jest nieaktywny i nie można na niego kliknąć.