Flashowe odtwarzacze na blogu działają tylko w Operze

w dziale Po godzinach
Nigatsu napisał(a):

Na moim blogu (http://bastionnigatsu.blogspot.com/) zacząłem używać flashowego odtwarzacza Flowplayer do odsłuchiwania plików .mp3. Umieszczam go za pomocą kodu:

<script src='http://nigatsu.ovh.org/embed/swfobject.js' type='text/javascript'/>
<div id="schwing22"></div>
<script>
var fo = new SWFObject("http://nigatsu.ovh.org/embed/FlowPlayerDark.swf", "FlowPlayer", "400", "28", "#fff", true);
fo.addVariable("config", "{videoFile: 'http://pavarr.com/schwing/schwing_22.mp3', autoPlay: false, autoBuffering: true, showFullScreenButton: false, showMenu: false, initialScale: 'scale'}");
fo.write("schwing22");</script>

Ale istnieje duży problem. Odtwarzacz jest widoczny tylko w Operze. Ani w Firefoxie ani w IE go nie widać, nawet pustego miejsca po <div></div>. Wiem, że był już na tym forum pokazany kod właśnie FlowPlayera do umieszczenia za pomocą <object> ale jakoś mi nie odpowiada. Czy robię coś nie tak?
Co ciekawe tak samo jest z JW Player ze strony http://www.jeroenwijering.com/?page=wizard. Bezpośrednio na tej stronie działa ale gdy umieszcze go na blogu już wyświetla się tylko w Operze.

EDIT:
Kurcze a to było takie proste. Winę za to ponosiły ustawienia praw dostępu do pliku "swfobject.js". Po ich zmianie z 644 na 755 wszystko ruszyło. Ale ciekawi mnie dlaczego Operze poprzednie ustawienia nie przeszkadzały a innym przeglądarkom już tak... Może mi to ktoś kiedyś wytłumaczy p