Link Alert

w dziale Aplikacje dla Opery
1492z napisał(a):

Czy używa ktoś skrypt Link Alert, który wg opisu ma wskazywać jakiego typu są linki w wynikach wyszukiwania (np. PDF, Word itp.). Ja zainstalowałem (tj. dodałem skrypt do katalogu, do którego zawsze dodaje skrypty z dodatkowymi funkcjami) w O 9.51 i nic. Może trzeba coś jeszcze zrobić aby to zadziałało?

pgmost napisał(a):

Ja uzywam i działa mi, skrypt jak skrypt, wszystko standardowo bez żadnych dodatkowych czynności, poza tym że po przejsciu z 9.27 na 9.50 działał od razu w przeciwienstwie do innych skrytpów bigsmile
Sprawdź czy skopiowałeś CAŁY tekst do skryptu i czy ma prawidłowe rozszerzenie .js i czy NA PEWNO jest we własciwym katalogu, a inne skrypty działają?

1492z napisał(a):

OK, skrypt działa. Całe zamieszanie wzięło się z tego, że działanie sprawdzałem na wynikach wyszukiwania w google - najeżdżałem myszką na kolejne wyszukane pozycje i nic się nie działo. Teraz spróbowałem najechać myszką na link podany przez kogoś we wpisie na forum i tu ukazała się ikonka z oznaczeniem typu strony. Szkoda, że Link Alert nie działa w google, bo bardziej o to mi chodziło, a może jest jakiś inny skrypt?

pgmost napisał(a):

Ale jak w wynikach szukania google masz link bezpośrednio do *.pdf czy *.doc to tez skrypt pokazuje co to jest, tylko nie przy zwykłych linkach