Opera 9.5 (każdy build) pojawia się wiele okienek "zapisz jako" zamiast jednego jak w 9.2x

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Dygnitarz napisał(a):

W operach 9.2x i niższych przy zapisie wielu plików (z wykorzystaniem bocznego panelu "odnośniki") pojawiało się tylko jedno okno "zapisz jako" na raz. Po zapisaniu pierwszego pliku natychmiast pojawiało się następne.

W serii 9.5, począwszy od pierwszych buildów, jednocześnie pojawia się cała masa wspomnianych wyżej okienek. Problem w tym, że "okienko zapisywania" nie 'pamięta' teraz ewentualnej zmiany katalogu, do którego ma zapisywać.

Przykład poprawnego działania w 9.2:
Hurtowo zaznaczam linki w panelu bocznym "odnośniki", tak jak na screenie: [ http://img228.imageshack.us/my.php?image=operazapiszjakoot6.png ]. Wyskakuje okienko "zapisz jako". "Bookmarks" zapisuję w domyślnym X:\Pliki_A, pojawia się kolejne okno, lecz zawartość odnośnika "Friends" chcę zapisać w X:\Pliki_A\Łubudubu, tworzę więc katalog i zapisuję. Trzecie okienko z "Groups" samo otwiera się z otwartym katalogiem "Łubudubu". I tak ma być.

A teraz przykład "niedziałania" 9.5:
Hurtowo zaznaczam linki w panelu bocznym "odnośniki", tak jak na screenie powyżej. Wyskakują trzy okienka "zapisz jako", wszystkie pliki chcą się zapisać w X:\Pliki_A i nie reagują na ewentualną zmianę (bo wyskoczyły wszystkie na raz) katalogu przez użytkownika.

Pytanie brzmi: czy ja jako użytkownik mogę przywrócić stan do wersji jak z 9.2, czy muszę czekać na reakcję programistów Opery?

Jeśli nie trafiłem w odpowiednie podforum, to proszę o przeniesienie tematu.