W trzech miejscach "Profile"

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
operetka napisał(a):

Witam,
W trzech miejscach mam te same Profile Opery a w szczególności image. Jak z czegokolwiek to usunę, to Opera nie pokazuje favikonów. W Dokuments end settings/Dane aplikacji są 2 razy i w Operze (właściwa instalka)-1 raz.
Walczę z tym, ale bezskutecznie.

ja_szczur napisał(a):

Każde konto użytkownika w systemie ma osobne ustawienia, chyba, że wyłączyłeś opcję multiuser.
Zobacz: Pomoc -> O operze, a tam: Ścieżki dostępu

meteor333 napisał(a):

Ja mam jedno konto a folder Images mam w \Dane aplikacji\Opera i bodaj od wersji 9.50 także w Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera i to ten ostatni foler, który właśnie sczyściłem (bo nadmiar ikonek zamula) odpowiada za favicony (te nieliczne zresztą, które działają bez łaski - wstyd, bo ten błąd jest co najmniej od drugiej bety 9.50 ... ).

operetka napisał(a):

Originally posted by ja_szczur:

Każde konto użytkownika w systemie ma osobne ustawienia, chyba, że wyłączyłeś opcję multiuser.
Zobacz: Pomoc -> O operze, a tam: Ścieżki dostępuMam tylko jedno konto. Już całą Operę usunęłam, nawet z rejestru. Potem zainstalowalam od nowa.
Nie wiem jak to się stało, że już w Document and Settings Opery nie mam, ale wlaśnie to mi odpowiada.

operetka napisał(a):

Originally posted by meteor333:

Ja mam jedno konto a folder Images mam w \Dane aplikacji\Opera i bodaj od wersji 9.50 także w Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera i to ten ostatni foler, który właśnie sczyściłem (bo nadmiar ikonek zamula) odpowiada za favicony (te nieliczne zresztą, które działają bez łaski - wstyd, bo ten błąd jest co najmniej od drugiej bety 9.50 ... ).Tak to prawda. Wstyd dla panów z Opery, ale chyba się już opamietali i poprawili ten błąd smile