Problem z "Odśwież co..." + pytanie o "zatrzymanie" flesha

w dziale Opera
zoso71 napisał(a):

Witajcie

Mam na jednej stronie ustawione odświeżanie co 1-2 minuty. Problem polega na tym, iż owo odświeżnie czasami nie działa. Niby przeglądarka tę funkcje uruchamia (kursor z ikonką klepsydry, czyli pracy w tle) jednak strona się nie odświeża. Muszę zrobić to ręcznie i nagle okazuje się, że są nowe treści, które się nie pojawiały. Czy problem może być w długości ładowania strony (tj. strona się jeszcze nie załadowała a już przychodzi nowe odświeżanie)?

Flash
Czy jest jakaś możliwość aby zatrzymać animację flashowe? Tak aby załóżmy reklama się pojawiła, tylko nie "waliła" po patrzałkach 5Hz bigsmile
Jak już strony z tego mają "żyć" to niech sobie to bedzie ale wolałbym, żeby nie migało... Hm?

Pozdrawiam
Piotrek

Zaufany napisał(a):

Może podasz, co to za strona, która się tak nie do końca odświeża? Może jest na niej iframe?

Zawsze możesz wyłączyć pluginy, jeśli działają źle. Jeśli strony nie dostarczają reklam w formacie, który twoja przeglądarka dobrze wyświetla, ich problem.

zoso71 napisał(a):

smile

Strona to Cafe na Allegro.
Np.: http://allegro.pl/phorum/list.php?f=298

Jeśli natomiast chodzi o reklamy, to one są poprawnie wyświtlane tylko chciałbym aby były zatrzymane. Reklama się ładuje, ma jakąś tam animację i jest ona odtwarzana. Często bywa tak, że jest dana treść strony, chcę ją przeczytać a tu po prawej, lewej, na górze coś mi tam lata i miga nie dając spokoju wink
Nie chcę blokować zupełnie reklam, bo wiem że z tego serwisy żyją i szanuję to. Do blokady dopiero dochodzi kiedy coś mi się wywala na 3/4 ekranu i atakuje serią dźwięków.

Zaufany napisał(a):

Dziwne. Ustawiłem na 15" i mi odświeżało.