Opera 9.52 table of contents

w dziale Strony WWW w Operze
martusiasky napisał(a):

Witam!

po zainstalowaniu opery pojawił się komunikat H1: błąd połączenia z serwerem a przy wpisywaniu stron nic nie wyskakuje tylko pasek na którym widnieje napis "table of contents". Z internetem łącze się za pomocą neostrady, wczesniej miałam zainstalowaną opere 9.22 i działała bez zarzutów, teraz po instalacji wcześniejszej wersji w ogóle się nie włącza. Zainstalowany mam też program odkurzacz do czyszczenia niepotrzebnych plików , czy to może być związane z tym programem? o co chodzi?

Barthezdeleted napisał(a):

Mógłbyś zamieścić zrzut ekranu z tym komunikatem?
Powiedz też, czy używasz jakichś programy zabezpieczające typu firewalle, antywirusy, HIPS itp. Możliwe, że po zaktualizowaniu Opery, któryś z programów zabezpieczających zareagował na tą zmianę właśnie blokadą.
Ponadto, jeśli uruchomisz plik instalacyjny to powinieneś mieć możliwość naprawy już zainstalowanej wersji.

martusiasky napisał(a):

Zrobiłam format, opera juz działa ale teraz mam inny problem....a mianowicie sterowniki do moich urządzeń tj karta graficzna, dzwiekowa, wireless itp porażka... dzięki za odp

tadeuszzalewski napisał(a):

Witam . Mam ten sam problem dodałem opere do wyjątków zapory windows xp , wyłączyłem noda i dalej nie wyświetla zadnej strony tylko napis : Table of contents i spis zawartości strony , czy znalazł juz ktoś jakies rozwiązanie tego problemu ? Bo nie mam zamiaru przeinstalowywać systemu . A próbowałem również odintalować opere i zainstalować jeszcze raz , ale efekt ten sam . Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Barthezdeleted napisał(a):

LOL lol yikes
Ale ze mnie osioł wink Chyba już wiem:
Widok Styl Odznacz Spis Treści
doh

Zgadza się?

tadeuszzalewski napisał(a):

Wielkie dzięki dokładnie to było to , jeden drobiazg a jak może namieszać smile