[LG Shine KE970] opera mini + orange = connection problem

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
niewidomy napisał(a):

Witam!

Zwracam się z konkretnym, i nie ukrywam dość pilnym pytaniem. Cały dzisiejszy dzień walczę ze swoim telefonem oraz operą mini.

Będę potrzebował korzystać z internetu przez telefon. Jest to pierwsza taka sytuacja więc nie mam dużego doświadczenia. Gdy otwieram niektóre strony w domyślnej przeglądarce telefonu [kupiłem go na allegro sprowadzonego z Anglii z domyślnym oprogramowaniem t-mobile, więc moje przeglądarka to "t-zones"] niektóre strony otwierają mi się tylko częściowo.
Wyczytałem na pewnym forum że te problemu znikają podczas używania opera mini. Ściągnąłem więc tą aplikację, lecz po instalacji i wielokrotnych próbach nie mogę się przez nią połączyć z internetem. Wyczytałem że prawdopodobnie mam złe konfiguracje operatora. Znalazłem więc na orange stronkę [ http://ustaw.orange.pl/ ] która miała właściwe ustawienia przysłać sms'em. Ściągnąłem "WAP Orange GPRS" oraz "Internet (E-mail)". Obydwa rozwiązania nie zadziałały.
Kiedy włączam operę mini następuje intalacja, dostaje 2 ostrzeżenia o tym że połączenie może być płatne, oba potwierdzam. Wtedy wyskakuje error mówiący o tym że nie mogę nawiązać połączenia.
Postanowiłem skonfigurować ustawienia ręcznie w oparciu o http://www.orange.pl/portal/map/map/corpo_discover_category?pageid=1452311&id=1465325 jednak i to nic nie dało.

Czy ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

Serdecznie dziękuję za pomoc.

Zajec napisał(a):

Wyślij sobie zestrony Orange "Konfiguracja Internet po GPRS" i spróbuj wtedy.

niewidomy napisał(a):

Niestety nie podziałało ;/