Znikające favikonki z paska osobistego.

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Pafun napisał(a):

Problem pojawił się w Operze 9.52 i po aktualizacji do 9.60 dalej jest sad (we wcześniejszych wersjach wszystko było OK).
Chodzi mianowicie o znikające favikonki z paska osobistego. Im dłużej sesja Opery jest otwarta tym mi więcej favikonek znika z paska. Po zamknięciu i ponownym otwarciu Opery wszystko wraca do normy po czym znowu ikonki powoli zaczynają znikać.
Całą sytuacje ilustruje obrazek (link poniżej) gdzie skróty do serwisów WP i Gazeta.pl już straciły swoje favikonki. Co się więc spieprzyło i czy to można jakoś naprawić?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/89ffee51980b38ad.html

Pafun napisał(a):

I co, nikt nie pomoże? Mam dwa komputery z Opera i na każdym jest to samo więc to nie może być przypadek. Nikt z Was nie ma podobnego problemu?

theLeftpocket napisał(a):

Z tego co mi wiadomo to wszyscy tutaj mają ten problem. To chyba typowa przypadłość opery od wersji 9.5 w górę ... Na razie ja nie znam i nie wynaleziono żadnego sensownego rozwiązania ... życie.

Pafun napisał(a):

Nosz kurde, zainstalowałem wersję 9.61 i błąd w dalszym ciągu istnieje. Czy oni nie mogą w końcu tego naprawić? Takie mam ostatnio wrażenie, że jakość Opery się coraz bardziej obniża sad To są moje subiektywne odczucia. Czyżby po tylu razem spędzonych latach z Operą musiałby ją porzucić? Nie chciał bym tego! W sumie to najbardziej zadowolony byłem z linii ver. 8.xx.

Medium napisał(a):

Originally posted by Pafun:

I co, nikt nie pomoże? Mam dwa komputery z Opera i na każdym jest to samo więc to nie może być przypadek. Nikt z Was nie ma podobnego problemu?


Mnie też od czasu do czasu znikają. Stawiam je jednak "do pionu" prostą sztuczką: wystarczy zmienić je miejscami na pasku osobistym, po prostu przeciągnąć w inne miejsce i ikonki natychmiast się pojawiają.

cestmoi napisał(a):

Kurde kiedy oni to naprawia? :/ Dorpowadza mnie to do szalenstwa. Obecnie nie wyswietla mi sie 10 ikonek z 26 dostepnych, to troche duzo :/

PS. Nie trzeba zamieniac ikonek miejscami, wystarczy chwycic ikonke niby ja przeciagnac kilka mm i upuscic. Wskoczy gdzie byla i wytrzezwieje. Ogolnie pososb dobry, jak sie ma 1,2 ikonki pijane, ale 10 na szerokosci calego monitora to juz nie jest zabawne bigsmile Poza tym szybko znowu sie psuja, wiec tymbardziej mnie to zniecheca.