Opera 9.6 a synchronizacja

w dziale Opera
qbfinest napisał(a):

Właśnie włączyłem sobie synchronizację po raz pierwszy i od razy niemiła niespodzianka. Jedyne co się wrzuciło na konto to zakładki (najmniej mi potrzebne), natomiast notatki i speed dial są puste. Czemu tak się dzieje, czy ktoś ma podobny problem?

Medium napisał(a):

Ja mam włączoną synchronizcję non stop. Jakiś czas temu, gdy synchronizacje włączałam od czasu do czasu, dublowały mi się zakładki.
Teraz wszystko jest OK.

ylid napisał(a):

Mnie sychronizuje sie Speeddial, zakładki i notatki, natomiast ani śladu wyszukiwarek i historii.

qbfinest napisał(a):

U mnie to wyglada tak:
http://img247.imagevenue.com/img.php?image=17492_Clipboard02_122_590lo.jpg
Czyli coś jest raczej nie tak, jeśli tylko jedna notatka się wrzuciła.

theLeftpocket napisał(a):

No właśnie coś kiepska ta synchronizacja ... Mi też załadowało tylko zakładki, natomiast po notatkach, speed dial'u o wyszukiwarkach już nie wspominająć ANI ŚLADU ... Fajnie ... irked
A może ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?

thanat0s napisał(a):

U mnie nie synchronizuje wyszukiwarek, działa natomiast synchronizacja zakładek, co do pozostałych nie sprawdzałem.

qbfinest napisał(a):

Udało mi się zsynchronizowac wszystko, ale sposób pozostawia wiele do życzenia. Musiałem kopiować zawartość notatki, usuwać ją, tworzyć nowa i wklejać zawartość usuniętej... Ze speed dialem postępowałem podobnie.

Medium napisał(a):

Originally posted by qbfinest:

Musiałem kopiować zawartość notatki, usuwać ją, tworzyć nowa i wklejać zawartość usuniętej... Ze speed dialem postępowałem podobnie.


Bo właśnie najlepiej jest być cały czas on-line, z włączoną synchronizacją. Wówczas widać, że jakiekolwiek zmiany natychmiast wywołują oddźwięk w postaci wymiany danych (zmienia się ikonka).

theLeftpocket napisał(a):

Originally posted by medium:

Originally posted by qbfinest:

Musiałem kopiować zawartość notatki, usuwać ją, tworzyć nowa i wklejać zawartość usuniętej... Ze speed dialem postępowałem podobnie.


Bo właśnie najlepiej jest być cały czas on-line, z włączoną synchronizacją. Wówczas widać, że jakiekolwiek zmiany natychmiast wywołują oddźwięk w postaci wymiany danych (zmienia się ikonka).A ja też jestem cały czas on-line i zmiany nie wywołują u mnie żadnej reakcji ikony ... synchronizacja już zwyczajnie nie działa ... nawet zakładki nie chcą się już od razu synchronizować .... sprawdzałem ustawienia ... nie wiem już co może być przyczyną ...
A tak w ogóle czy synchronizacja wyszukiwarek, historii itd jest w ogóle dostępna? Bo na stronie Opera Link jest miejsce tylko na notatki, zakładki i speed dial (który się też nie synchronizuje nic a nic) .... oj popsuła się coś nasza opera od wersji 9.5 ...

Medium napisał(a):

Originally posted by theLeftpocket:

nawet zakładki nie chcą się już od razu synchronizować .... sprawdzałem ustawienia ... nie wiem już co może być przyczyną ...


Nie wiem, może załóż nowe konto?

rrutkows napisał(a):

Okazuje się, że Opera synchronizuje jedynie wyszukiwarki utworzone po instalacji 9.6.