Synchronizacja z Opera Link nie działa...

w dziale Opera dla systemów Linux, Mac OS, FreeBSD oraz Solaris
proletariat napisał(a):

Witam,

Już pierwszego dnia, gdy usługa synchronizacji ujrzała światło dzienne, postanowiłem z niej skorzystać. Uporządkowałem zakładki, wysłałem na konto Opera Link. Uruchomiłem inny komputer z systemem OS X 10.3.9 , uruchomiłem Operę, zalogowałem się na konto, zakładki ładnie załadowały się do przeglądarki... Problem pojawił się gdy znowu wróciłem do "pierwszego" komputera - MBP z systemem Tiger. Podczas synchronizacji Opera zawiesiła się. Od tej pory moje konto Link nie działa. Jeśli wejdę na nie przez przeglądarkę, konto jest dziewicze, jakby nigdy nic nie zostało na nie wysyłane. Gdy próbuję zsynchronizować przeglądarkę, widzę tęczowe kółeczko i muszę wyłączyć Operę opcją Force Quit. Nie pomogło czyszczenie ustawień, nawet Opera zainstalowana na czysto zawiesiła się przy probie synchronizacji. Co robić? Jak zresetować konto? A może ta opcja jest jeszcze niedopracowana i po prostu nie działa? Opera bez prób uaktywnienia funkcji Link działa bez zarzutu.

uniqiq napisał(a):

Ta opcja z pewnością nie jest dopracowana. Zanim zacznie się z niej korzystać trzeba koniecznie zrobić kopię zapasową zakładek. Straciłem dwa dni żeby doprowadzić ją do stanu używalności. Z drugiej strony jak już zacznie działać to jest fajnie.
Proponuję utworzyć nowe konto i wtedy spróbować. Jeżeli na innym koncie synchronizacja zadziała to możesz napisać do Opera Team, żeby przywrócili twoje konto do stanu używalności.

proletariat napisał(a):

Ech, miałem cichą nadzieję, że obejdzie się bez pisania elaboratów i wysyłania ich do samej centrali...

Pozostaję przy Firefox i Foxmarks.