znikająca wysłana wiadomość

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
netbit napisał(a):

Od jakiegoś czasu mam problem z wysłanymi wiadomościami.
Wiadomość wysłana pokazuje się w katalogu Wysłane lecz po zamknięciu Opery i ponownym jej uruchomieniu brak wysłanych wiadomości w katalogu Wysłane.
Mam najnowszą wersję Opery 9.61

Ryszard napisał(a):

Jaki "widok" masz w wysłanych? Co masz pod "Pokaż" i "Okres"?

netbit napisał(a):

W "Pokaż" zaznaczyłem wszystko, "Okres" "Od zawsze".
Co najlepsze to to, że wiadomości widać ale do pewnego momentu. Od jakiegoś miesiąca nie chcą się zapisywać do folderu "Wysłane".
Myślałem, że może któryś z plików w folderze Opera jest ustawiony na "read only", ustawiłem wzzystkie pliki na rw ale dalej nic nie pomaga. Wszystkie bieżące wysłane wiadomości po restarcie Opery znikają.

awawrzyn napisał(a):

Mam chyba podobny problem. Od momentu upgrade-u opery do 9.61 stwierdziłem że poczta wysłana nie zapisuje się w folderze wysłane. Po wnikliwych poszukiwaniach okazało się, że te listy do folderu trafiają, lecz nie sortują się prawidłowo tzn. chronologicznie. Pomimo ręcznego wymuszania sortowania (klikanie na nagłówek kolumny "Wysłano") najnowsze wiadomości, których czas wysłania nie zaczyna się od daty lecz od nazwy dnia tygodni,a są nadal gdzieś głeboko w środku listy. Poza tym nazwy tych dni są jakieś z kapelusza (losowo odpowiadają faktycznemu terminowi wysłania wiadomości). Nie wiem jak ten efekt zliwkidować.