Konkurs! Napisz recenzję przeglądarki Opera 9.6 i wygraj HTC Touch Diamond!

w dziale Opera
WebhostingPL napisał(a):

Webhosting.pl. Portal technologii internetowych we współpracy z Opera Software oraz home.pl zorganizował kolejny konkurs skierowany do wszystkich pasjonatów branży IT. Aby wziąć w nim udział, wystarczy napisać recenzję najnowszej wersji przeglądarki Opera.

Redakcja Webhosting.pl postanowiła nie ograniczać uczestników, jeśli chodzi o liczbę znaków lub przyjętą konwencję – chodzi tutaj przede wszystkim o rzetelne, ciekawe i zachęcające do czytania opracowanie, które pozwoli ocenić faktyczną wiedzę autora, jego zdolności do recenzji oprogramowania oraz styl pisania.

Autor najciekawszej recenzji zostanie nagrodzony świetnym telefonem HTC Touch Diamond, jego tekst zostanie opublikowany w serwisach Webhosting.pl oraz blog.opera.com, a jeśli zwycięzca wyrazi taką chęć – dostanie również stałą rubrykę blogową w portalu Webhosting.pl. Dodatkowo, 50 najlepszych materiałów zostanie nagrodzonych upominkami w postaci koszulek, toreb na laptopy oraz smyczy z logotypem Opera Software.

Prace konkursowe można nadsyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie http://www.webhosting.pl/konkurs do dnia 23 listopada 2008 roku.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

daroc napisał(a):

To ma być recenzja w języku polskim? A później - jeśli będzie miała być opublikowana na stronach opera.com - zostanie przetłumaczona czy wersja polska będzie po prostu dostępna tylko na polskich podstronach serwisu?

WebhostingPL napisał(a):

Witam, recenzja ma być napisana w języku polskim i będzie umieszczona na polskich podstronach.

Pustelnik napisał(a):

A gdzie jest jakikolwiek regulamin tego konkursu? Po publikacji kto ma prawa do recenzji? Kto jest organizatorem, webhosting.pl czy Opera? Brak takich informacji to chyba jakaś żart...