Jak usunąć cache wybranych stron?

w dziale Opera
andrzejaa napisał(a):

Witam!
Ostatnio robiłem czat z wykorzystaniem Ajaksa. Niestety powstał taki problem, że każda odpowiedź serwera została zapisana do cache, przez co mam teraz ok. 50 tysięcy plików cache. Cofnąć w żaden sposób tego nie mogę, ale chciałbym wiedzieć, czy da się (i jeśli tak, to czym, tudzież jak) usunąć cache z wybranych lokalizacji, np. z http://localhost/~misiek/, ale tak, by cache z http://localhost/ pozostało?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Stały użytkownik Opery i Opery Mini wink

daroc napisał(a):

Możesz posortować pliki wg daty modyfikacji i spróbować usunąć te, które zostały utworzone/zmodyfikowane o określonym czasie (w godzinie, kiedy siedziałeś na czacie).
Innej metody nie ma albo nie znam.

andrzejaa napisał(a):

Pfff... W tym samym czasie siedziałem na różnych stronach. Mam wolne połączenie z siecią, więc zwykle mam otwartych po kilkanaście zakładek i w to mi nie graj, więc nic z tego. Żeby tak chociaż TotalCMD miał opcję usuwania po wybranej treści, ale też nie. Ech. W takim razie dzięki. Będę ręcznie sprawdzał zawartość i usuwał niepotrzebne pliki...

daroc napisał(a):

Nie chcesz usuwać tych plików z cache z powodu wolnego łącza?
To przede wszystkim zajmij się np. tylko plikami html - innych skrypt chyba nie tworzył, a te są stosunkowo małe. Możesz przy usuwaniu (korzystając z opcji wyszukaj) sugerować się rozmiarem pliku i usuwać np. tylko pliki zajmujące 300 - 1000 bajtów.