Opera 9.61 Styl wczytywania stron

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
promat3 napisał(a):

Zastanawia mnie jedna rzecz, odwołam sie tu do przykladu z firefoxem by przedstawic sytuacje jasno

Gdy wpisujemy adres jakiejkolwiek strony i nie mozemy uzyskac z nia polaczenia jednym slowem po prostu strona sie nie wyswietla w Firefoxie bylo tak ze pisalo na pasku "stanu'" (Tam gdzie opera ma dopasowywanie stron do szerokosci i opcje z obrazkami) wiec w FF na dole pisało "łączenie z.." lub tez "Oczekiwanie na.." natomiast w Operze pisze tylko "Dokument: 0 b" nie mam nic przeciwko temu moze to jest tylko kwestia przyzwyczajenia ale czy odnosnie tematu to mozna naniesc jakies zmiany by pisalo mi tak w operze ? wink (oczekiwanie i laczenie)

Edit
ok mam juz rozwiazane wszystko elegancko wystarczylo pogrzebac w przyciskach i dodac lacznie oraz stan polaczenia

Ryszard napisał(a):

Dla "formalności" - oprócz przycisków, a przed Przyciskami jest takie
postepu.png
Też podaje szczegóły o połączeniu wink

W Operze 5.12 czy może i wcześniejszej ten pasek był jedną z rzeczy, które mnie zachwyciły. Dlaczego "firma" zdecydowała o domyślnym zastąpienu go tym uproszczonym?

promat3 napisał(a):

twój sposob jest duzo lepszy - Dziekuje smile

daroc napisał(a):

Może ze względu na częsty problem z pozostającym ostatnim niezaładowanym elementem, przez który pasek był wyświetlany przez dodatkowe (kilka..dziesiąt) sekund? W pasku adresu problem jest mniej zauważalny. wink

Medium napisał(a):

Originally posted by daroc:

W pasku adresu problem jest mniej zauważalny.


Ale trudniej odczytać, jakie elementy blokują wczytywanie się strony.

daroc napisał(a):

Mnie też kiedyś urzedkł ten pasek na dole, ale po pewnym czasie przestałem go używać. Zbyt bardzo rozprasza. Pasek w polu adresu jest mniej zauważalny i mogę bezproblemowo czytać stronę, gdy ta jeszcze nie zostala całkowicie załadowana.