opera 9.62 problemy z js

w dziale Opera
MM1 napisał(a):

Mam jakieś dziwne problemy z js i najnowszą Operą i chciałbym potwierdzenia czy to tylko u mnie.

1. Niepoprawna obsługa Yahoo Mail. Nie mogę się zalogować do "nowego" YM - wyskakują jakieś okna z błedami i zostaje mi tylko Mail Classic. Problem w tym, że na Classicu nie mam żadnych opcji po lewej, tzn. nie mam dostępu do innych folderów (sent, spam), odpowiadanie na maile też nie działa prawidłowo (niewidoczny tekst na który odpowiadam). Dzieje się to od niepamiętnych już czasów ale ponieważ konta na Yahoo używam sporadycznie, to mówiąc kolokwialnie olewałem sprawę. Ostatnio jednak zaczęło mnie wkurzać, że muszę odpalać IE, żeby normalnie korzystać z tej poczty.

2. Portal gazeta.pl. Na górze są 3 zakładki: "Polecamy", "Życie i styl", "Czas wolny". Otóż jak tylko kliknę na jakikolwiek link z tekstem, i zrobię powrót, to już nie mogę przełączyć tych zakładek (pojawia się "rączka" sygnalizująca link ale link jest "nieklikalny"). Pomaga przeładowanie strony. Ten problem pojawił się stosunkowo niedawno.

Ktoś móglby sprawdzić? Możę to tylko u mnie - od prastarości instalowałem kolejne wersje jako update i może siakieś śmieci po starych wersjach robią mi kuku?

MM1 napisał(a):

Odpowiem sam sobie. smile Skasowanie i odtworzenie na nowo opera.ini pomogło na portal gazety ale na Yahoo Mail już nie, chociaż jest lepiej, bo nie wyskakują okna z błedami. Ale nadal przekierowuje na Classic, a tam po lewej opcji brak, także w tym przypadku pozostaje IE. sad

Barthezdeleted napisał(a):

Właśnie sprawdziłem u siebie, miałem ustawione Maskowanie się jako Firefox dla yahoo.com - strona nie działała tak jak opisałeś. Zaczęło działać gdy ustawiłem Przedstawiania się jako Opera. Pobieżnie pobuszowałem po nowym GUI i wygląda na to, że wszystko jest ok.

MM1 napisał(a):

Originally posted by Barthez:

Zaczęło działać gdy ustawiłem Przedstawiania się jako Opera. Pobieżnie pobuszowałem po nowym GUI i wygląda na to, że wszystko jest ok.O kurcze! Nie pomyślałem o tym. Rzeczywiście - po ustawieniu przestawiania się jako Opera, wsio działa jak powinno. Dzięki wielkie za hint!!!