Otworzyłem wynererowane na PC pliki OHTM w telefonie - JEST KOSZMAR !!!

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
ciekawski napisał(a):

Pracowałem na programie opisanym na stronie: http://java4me.blogspot.com/2008/01/opera-mini-as-pc-browser-big-screen.html
Spędziłem dużo czasu na zapisywanie stron. Po ich odtworzeniu na telefonie (K510i) w TEJ SAMEJ WERSJI PRZEGLĄDARKI (Opera 4.2 Beta) z której korzystałem w emulatorze... sami zobaczcie jaki koszmar mi wyszedł...

(stronę musicie otworzyć po skopiowaniu linka...) - http://images32.fotosik.pl/403/1b4873249a26ef27.png

lub tutaj: http://img66.imageshack.us/img66/3201/111111ij1.png (Fotosik ma problem z prawidłowym otwieraniem wgranych zdjęć)

Co o tym myślicie?
Czy problemem mogła być rozdzielczość 1200x705 używana w emulatorze... ? Hmm... sam nie wiem co o tym myśleć...

Proszę o pomoc!

ciekawski napisał(a):

Wydaje mi się, że wiem gdzie jest problem. Leży on po stronie rozdzielczości ekranu Opery w emulatorze. Zbyt dużej rozdzielczości. Skąd wnioskuję? Strona w Operze Mini nie jest dostosowana i nie da się w żaden znany mi sposób (ogólnodostępne opcje Opery Mini w przeglądarce) do tego kwadratu z kursorem tzn. test nie jest umieszczony w jednej kolumnie tak jak to jest po załadowaniu strony w Operze Mini. Tekst po wgraniu strony z emulatora jest po prostu rozjechany tak, że trzeba przewijać na boki.

I tu nasuwa się pytanie. Czy znacie sposób na uruchomienie tego emulatora z Operą Mini w trybie rozdzielczości 128 x 160?

JESZCZE RAZ BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!