Jak prawidłowo przygotować pliki OBML na PC, aby można było je oglądać na telefonie K510i ?

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
ciekawski napisał(a):

Proszę najpierw o przeczytanie tematu, który wcześniej zamieściłem: http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=257474

Po wgraniu stron próbowałem zmieniać czcionkę (jej rozmiar), opcje widoku, ale niestety żadna z tych opcji nie przyniosła spodziewanego efektu. Literki nadal nachodzą na siebie tak, że nie da się czytać !!! jak doskonale widać na zdjęciu poniżej:

Literki nachodzą na siebie...

Jak prawidłowo przygotować pliki OBML na PC, aby można było je oglądać na telefonie K510i (rozdzielczość ekranu to 128 x 160) ???

PROSZĘ O POMOC !!! KOMBINUJĘ JUŻ KILKA DNI Z RÓŻNYMI USTAWIENIAMI I NIE WIDZĘ POPRAWY sad

ciekawski napisał(a):

Wydaje mi się, że wiem gdzie jest problem. Leży on po stronie rozdzielczości ekranu Opery w emulatorze. Zbyt dużej rozdzielczości. Skąd wnioskuję? Strona w Operze Mini nie jest dostosowana i nie da się w żaden znany mi sposób (ogólnodostępne opcje Opery Mini w przeglądarce) do tego kwadratu z kursorem tzn. test nie jest umieszczony w jednej kolumnie tak jak to jest po załadowaniu strony w Operze Mini. Tekst po wgraniu strony z emulatora jest po prostu rozjechany tak, że trzeba przewijać na boki.

I tu nasuwa się pytanie. Czy znacie sposób na uruchomienie tego emulatora z Operą Mini w trybie rozdzielczości 128 x 160?

JESZCZE RAZ BARDZO PROSZĘ O POMOC !!!