Zawieszanie się Opery przy otwieraniu menu "Zakładki"

w dziale Opera
wermik napisał(a):

nie mam pojęcia czy ktoś ma podobny problem ale używam Opery od ponad roku i dopiero ostatnimi czasy zmieniona Opera działa gorzej. Po kliknięciu w przycisk 'Zakładki' Opera zawiesza się a na pasku ma napis 'brak odpowiedzi'. Nie mogę się więc często dostać do moich zakładek. Jest to bardzo uporczywe i dosyć częste, przeszkadza mi w normalnej pracy.

adas napisał(a):

A dużo tych zakładek masz? I masz może tam foldery porobione?

armita napisał(a):

i cant raed you'r language sad

adas napisał(a):

Use http://translate.google.com/ wink

wermik napisał(a):

do zakładek mam wpisane około 20 stron, więc nie sądzę, aby była to jakaś nadzwyczajna ilość. Mam zrobiony jeden folder w zakładkach, w którym trzymam jeszcze około 15 stron z jakimiśtam prezentami i to tyle. Otwieram go zresztą inaczej, mam do tego folderka skrót na pasku osobistym. Nie wiem czego to może byc wina.

daroc napisał(a):

Originally posted by adas:

Use http://translate.google.com/ wink


A lot of these bookmarks you? And there may have porobione folders? bigsmile

Ja bym stawiał na jakiegoś antywirusa.

Zaufany napisał(a):

Może to synchrnizacja? Miałem z tym problemy, a zakładek też mam niewiele. Sugerowałbym też sprawdzić, jak Opera działa na czystym profilu.

wermik napisał(a):

w jakim sensie czystym ? proszę wybaczyć, ale dziewczyną jestem p czy chodzi o usunięcie zakładek ? Bo tego bym nie chciała.

adas napisał(a):

Originally posted by wermik:

w jakim sensie czystym ? proszę wybaczyć, ale dziewczyną jestem p czy chodzi o usunięcie zakładek ? Bo tego bym nie chciała.


Ale my tu żadnych uprzedzeń co do dziewczyn nie mamy smile flirt

Czysty profil to taki właśnie bez zakładek wink Sprawdziłaś tego antywirusa (znaczy spróbowałaś go wyłączyć?)
Menu Plik - Eksport - Zakładki Opery. Zapisz ten plik na dysku gdzieś. Potem spróbuj usunąć wszystkie zakładki z Opery. Dodaj jedną - sprawdź czy się wiesza. Jak nie to dodaj drugą i znowu sprawdź idea Jak się nie wiesza to Plik - Import - Zakładki Opery - i zaimportuj zakładki.

A jak to nic nie da to:
http://www.opera1.ovh.org/profil.php - to spróbuj uruchomić nowy profil i tam zakładki zaimportować smile

Daj znać czego się podejmiesz.

golew napisał(a):

Originally posted by adas:

Ale my tu żadnych uprzedzeń co do dziewczyn nie mamy


No mam nadzieję wink

Obstawiałabym jakiś problem z plikiem, więc jak radzi adas najpierw eksportować do pliku (albo do pliku html), usunąć obecne i zaimportować.
A jeszcze jedno - piszesz przycisk zakładki - masz na myśli pozycję w menu u góry (plik, widok itd) czy na panelu bocznym czy jeszcze jakiś inny własny przycisk na jakimś pasku?

Zaufany napisał(a):

Czysty profil
Jest to taki profil, w którym różne aplikacje nie są jeszcze skonfigurowane. Najłatwiej go uzyskać zakładając nowe konto w systemie, wtedy logując się na nowe konto jednocześnie logujemy się na czysty profil.

wermik napisał(a):

obojętnie czy wybieram przycisk u góry czy ten rozwinięty z boku, zakładki i tak mają czasem tendencję do zawieszania przeglądarki. Nie zdarza się to codziennie ale jak tylko znowu mi coś napsocą to zrobię ten eksport p