Z Firefoxa na Opere pomocy

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Juniorek93 napisał(a):

Witam,
po miesiącu uzywania firefoxa wkurzyłem sie, bo muli mi Ajax w nim, zacina całego kompa. Zobaczymy jak to będzie z Operą. ;]

Tak więc mam problem. z firefoxa do Opery przeniosłem już zakładki, ale niech ktoś mi powie jak przenieść HASŁA z Firefoxa na Opere, bo mam ich troche zapisanych i nie chce mi sie przepisywać . :/

bardzo proszę o szybką pomoc :/

Aha jeszcze jedno zapomniałem... gdzie ustawić, żeby każde linki nawet otwierane funkcja TARGET wyświetlaly sie w tej samej karcie w tym samym oknie? A nie w nowych ??

Amisttad napisał(a):

Co do problemu pierwszego to się nie da ich automatycznie przenieść. Opera nie ma takiej funkcji, a na soft firm trzecich bym się nie zdecydował (o ile nawet ktoś coś takiego napisał). Musisz ręcznie przepisać wszystkie hasła p Zauważ tylko że w Operze nie są później one widoczne w przeglądarce haseł w przeciwieństwie do tego co jest w Firefoxie.

Problemu drugiego nie pomogę rozwiązać sad

daroc napisał(a):

http://my.opera.com/daroc/blog/skrypty-uzytkownika-1#nonewwin
Chyba że nie chcesz w ogóle nowych okienek (nawet takich od JavaScript), wtedy wpisz w pole adresu opera:config, wyszukaj pole "ignore target" i zaznacz (no i zapisz). Ale raczej tego nie polecam.