Jak odinstalować całkowicie Operę?

w dziale Strony WWW w Operze
mloo1 napisał(a):

Od dłuższego czasu mam problemy z poprawnym wyświetlaniem niektórych stron. A to nie ma miniatur a to nie startują filmiki z tuby. Na stronie gazety po prawej stronie literki są rozsypane jak w matrixie itd itp. Postanowiłem odinstalować Operę i zainstalować ponownie. I guzik z tego wyszło. Kilka razy odinstalowałem, czyściłem rejest wywalając z niego wszystko co pojawia się ze słowem Opera, uruchamiałem ccleanera. Po ponownej instalacji nowej Opery okazywało się że wszystko jest po staremu. Wszystkie moje zakładki dziwnym trafem przeżyły czyszczenie oraz ustawienia szybkiego wybierania. Oczywiści problemy ze stronami również pozostały. Dodam, że wszystkie procesy czyszczenia kończyłem restartem systemu. Gdzie to wszytsko jest zapisane abym mógł recznie odinstalować operę aby po ponowej instalacji mieć czystą, dziewiczą Operę gotową do personalizacji ustawień na nowo? Help!!!

daroc napisał(a):

Menu pomoc -> o operze -> ścieżki.
Wejdź w narzędzia -> preferencje -> zaawansowane -> sieć i zmniejsz liczbę połączeń z serwerem i wszystkich na odowiednio 4 i 8. Możesz też spróbować 2/4 albo większych wartości, np. 16/32. Różnym osobom pomaga zmniejszenie albo zwiększenie tych wartości (zwykle jednak zmniejszenie).

mloo1 napisał(a):

Originally posted by daroc:

Menu pomoc -> o operze -> ścieżki.
Wejdź w narzędzia -> preferencje -> zaawansowane -> sieć i zmniejsz liczbę połączeń z serwerem i wszystkich na odowiednio 4 i 8. Możesz też spróbować 2/4 albo większych wartości, np. 16/32. Różnym osobom pomaga zmniejszenie albo zwiększenie tych wartości (zwykle jednak zmniejszenie).Dziękuje, ścieżki pomogły:)
Udało się wreszcie wszystko odinstalować i po zainstalowaniu czystej Opery wszystko chodzi jak dawniej,