Zmiana działania okna transfery i dodatkowy przycisk

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Amisttad napisał(a):

Witam ponownie.
Mam małe pytanko, dokładniej mówiąc dwa. Jako iż w Operze nie ma kolejkowania transferów (plików do pobrania) to trzeba samemu kontrolować ten element. Dlatego chciabym by w dolnym lewym roku pojawiała się liczba aktualnie pobieranych plików (coś na wzór rozwiązania w Firefoxie). Niestety wśród przycisków jakie można dodać z poziomu samej Opery nie znalazłem niczego co by mogło za tę funkcję odpowiadać. Więc moje pytanie do was czy się da w jakiś sposób to osiągnąć i jeśli da się to jak? irked
Drugie pytanie wiąże się nijako z pierwszym. Bowiem dotyczy teź pobierania plików p mianowicie chodzi mi o ten element pojawiający się po pobraniu każdego pliku (nie wiem jak się to coś nazywa - wybaczcie nie wiedze). Chodzi o te "okienko" które informuje że: "transfer pliku został dołączony. Załączam wycinek svreena żeby było wiadomo o czym pisze:


Chciałbym by się to "okienko" pojawiało po pobraniu wszystkich plików (które są pobierane), a nie tak jak to ma miejsce domyślnie po pobraniu każdego pliku. Macie pomysł jak i to zrobić. Przyznaje się z góry że nie szukałem rozwiązania tego bo nie wiem nawet od czego w tym przypadku zacząć. cool

uniqiq napisał(a):

Moim zdaniem potrzebujesz jakiegoś dodatkowego download managera, do którego opera będzie tylko wysyłała linki do pobrania. Na przykład Free Download Manager. Osobiście nie używam, więc nie mogę powiedzieć że go polecam, lub nie polecam, ale w sieci jest całkiem dużo download managerów, które są kompatybilne z Operą, a i na tym forum były podawane jakieś przykłady.

nowotny napisał(a):

A odpowiadając na twoje oryginalne pytania: nie... nie da się tak zrobić w Operze... ani jedno ani drugie...

uniqiq napisał(a):

Informacja o Ilości ściąganych aktualnie plików jest na karcie Transferów. Można na przykład umieścić sobie taką kartę i ją zalockować, albo całe okno z panelami ustawić na "floating". Może i karta nie będzie w lewym dolnym rogu, ale będzie non stop widoczna.
Jak się ją zalockuje po lewej stronie, to może być zawsze w lewym górnym rogu ;->