Dziwne.. ;> Wirus?

w dziale Opera
Bestja napisał(a):

Witam. Mam problem z operą. Mianowicie czasem, gdy włączam przeglądarkę, słyszę jakąś pioseneczkę. Brdziej przypomina to jakąś dziwną muzykę niż piosenkę (strasznie dzała na psychikę, to coś typu i-doser'a).. W każdym bądź razie sprawdzałem w procesach i nic dziwnego tam nie widzę. To może być wirus ale w to wątpie. Słyszę tą muzyczkę od kilku dni.. Może ktoś wie, o co w tym chodzi?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam

albatros13 napisał(a):

Ta muzyka nie jest z jakiejś strony WWW?

Bestja napisał(a):

Nie. Nie zdążyłem włączyć żadnej strony a ona po prostu gra. Czasem gdy przeglądam jakieś strony to po prostu się włącza, leci przez około 30 sekund i znów jest normalnie przez około 20 minut..

golew napisał(a):

Narzędzia - preferencje -> zaawansowane -> powiadomienia nie masz tam żadnego dźwięku przy powiadomieniu? Albo przy którymś koncie pocztowym przy nadejściu wiadomości?

Bestja napisał(a):

Wyłączyłem dzwięki, zobaczymy czy coś da. Prawdę mówiąc to wątpię, bo nigdy nie miałem ustawionych jakichkolwiek dzwięków i nigdy się w tamtych ustawieniach nie grzebałem, ta muzyczka wyskoczyła tak sama od siebie.. Dlatego jest to dla mnie aż takie dziwne i dlatego pytam się Was na forum czy ktokolwiek spotkał się z czymś podobnym..

Bestja napisał(a):

Wiemy już, że nie chodziło o żadne dzwięki w ustawienich bo po wyłączeniu ich muzyczka WŁAŚNIE TERAZ znów gra.. Jak tak siedzę po północy, sam w pokoju, to aż się jej boję.. Siedzi człowiek na necie a tu mu znienacka jakaś straszna nuta gra.. ;/ ;d

nowotny napisał(a):

Też miałem coś podobnego tylko nie miało to żadnego związku z Operą... jakiś spyware się przyplątał i w tle otwierał jakąś chińską stronę na której była reklama flash z muzyczką... było to kompletnie niezauważalne, poza muzyką, oczywiście... smile a uruchamiał to któryś z procesów svchost.exe poprzez uruchomienie podmienionej przez robala biblioteki systemowej...

Przeskanuj sobie komputer jakims antywirem czy antyspywarem...

virus123 napisał(a):

Witam mam pytanie ,
Czy jest takie cos jak : Gdy wlączam opere to muzyka będzie leciała ? confused