Gesty myszki i otwieranie linków w nowej karcie

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
revdns napisał(a):

Witam, mam problem, chcę aby za pomocą gestu myszki: Przytrzymanie prawego przycisku a potem kliknięcie lewego na jakimś linku, otwierało go w nowej karcie.

A więc zrobiłem taki wpis:
FlipBack Open link in new page | New page

najeżdzam na link, klikam i otwiera mi się nowa karta niestety ze stroną startową a nie z tym linkiem na który kliknełem.

Może ktoś pomóc?

Pozdrawiam

golew napisał(a):

W moim pliku dla gestu dół góra mam - "Open link in background page | Duplicate page" ale to otwiera go na nowej karcie w tle. Ale smile wpisanie "Open link in new page | Duplicate page" powinno zadziałać tak jak chcesz.
Chociaż nie, powoduje otwarcie na nowej karcie tej samej strony co obecna. Być może nie mozna tym poleceniem działać na linkach. Ale to niech się jeszcze ktoś wypowie.
W ostateczności może przyzwyczaisz się do gestu dół-góra lub innego wybranego przez siebie, ale gestu a nie klikania tylko przyciskami myszki.

revdns napisał(a):

golew ~ dziękuję za odpowiedź, otóż normalnie działa mi gest przypisany standardowo do opcji otwierania linków w nowej karcie, tj. ruch myszka w dół.
Niestety pracuje codziennie na kilku komputerach i w firmie używaliśmy firefox'a gdzie dało się tak skonfigurować przegladarke.
Jako miłośnik Opery, poinstalowałem na komputerach Opere i ludzie się skarżą ze nie ma tej opcji smile

Pozdrawiam

golew napisał(a):

Chyba chodzi o to, że ten gest "nie wie" że zostaje wykonany nad linkiem (ale to tylko moje skromne przypuszczenie) i dlatego otwiera nową kartę jak należy ale ładuje tam tę samą stronę, na której został wykonany. No niestety nie wszystko się da, niektóre rzeczy są niedostępne do modyfikacji jak widać.
Może namów ludzi do używania środkowego przycisku myszki do otwierania linków w tle? smile

daroc napisał(a):

Rzeczywiscie, funkcja Open link in background page nie działa dla FlipBack.
Problem jeśli mają myszki z dwoma przyciskami. wink

stivo85 napisał(a):

Ale nie przeszkadza, to żeby ustawić inny gest. Ja mam np. GestureDown wink