Format ściąganych plików

w dziale Opera
jehannette napisał(a):

Prosze o pomoc.
Dlaczego wszystkie ściągane z Opery pliki mają format np. opera image? Nawet gdy skanuję dokument to zapisuje się ze znaczkiem Opery i jest typem opera image? Dla mnie w sumie to nie problem, ale wszyscy inni , którzy dostają ode mnie taki plik - nie mogą otworzyć.

Barthezdeleted napisał(a):

Przyjdź może do Narzędzia Preferencje Zaawansowane Programy Szczegóły i spróbuj odznaczyć skojarzenie Opery z obrazkami.

Originally posted by jehannette:

ale wszyscy inni , którzy dostają ode mnie taki plik - nie mogą otworzyć.


Możesz zamieścić tutaj taki przykładowy plik?

jehannette napisał(a):

Dziekuję pięknie za błyskawiczną odpowiedź.
Widzę , że problem znikł smile))
Jak mam zamieścić ten przykładowy plik? Wszystko tu , na stronie jest w języku angielskim , którego nie znam.
Zrobiła screen ekranu z tym plikiem , ale podejrzewam , że to nic nie da .
Proszę o wybaczenie takiemu laikowi , jak ja smile

Barthezdeleted napisał(a):

Powiązanie plików graficznych z Operą u ciebie na komputerze wcale nie oznacza, że ktoś inny będzie musiał używać Opery do ich zobaczenia. Wystarczy zwykły systemowy program do oglądania takich plików.

Prosiłem o taki plik (zrzut ekranu też pewnie by wystarczył) ponieważ nigdy nie słyszałem o tym, żeby Opera była w stanie wy-produkować swój własny typ pliku graficznego.Skoro mówisz, że teraz wszystko wróciło do normy, to nie ma potrzeby dodawania tutaj ani tego pliku ani zrzutu.

Na przyszłość jedynie mogę podpowiedzieć, że aby dodać plik do swojego posta wystarczy naciskać Post a replay → Attach files → Upload File → Attach wink Plik będzie przechowywany w sekcji plików Twojego konta, więc zawsze masz do niego dostęp.

jehannette napisał(a):

już znalazłam!