Częstsze sprawdzanie RSS

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
meteor333 napisał(a):

Czy da się, poprzez grzebanie w "bebechach", ustawić częstsze niż co 5 minut sprawdzanie RSS?

nowotny napisał(a):

Zajrzyj sobie do pliku mail\index.ini i pogłówkuj przez chwilę... wink

Ja jednak nie widzę żadnej potrzeby spradzania rssa częściej niż 5 minut... :/

meteor333 napisał(a):

Originally posted by nowotny:

Zajrzyj sobie do pliku mail\index.ini i pogłówkuj przez chwilę... winkWygląda na to, że za częstotliwość odpowiada "Update Frequency". Niestety po ustawieniu go na mniej niż 300 przestało RSS aktualizować w ogóle.

Originally posted by nowotny:

Ja jednak nie widzę żadnej potrzeby spradzania rssa częściej niż 5 minut... :/Wiadomości ze spółek giełdowych. Na rynku 5 minut poślizgu ma znaczenie. Zainstalowałem Operę komuś, kto grywa.

JaDo napisał(a):

Podłubałem tak, zmieniłem w accounts.ini Poll Interval=60 dla RSS i Update Frequency w index.ini dla jednego kanału też na 60, reszta Nigdy. Sprawdzać sprawdza co minutę, ale nie jestem pewien (na 100%) w tej chwili czy globalnie, czy tylko ten jeden kanał. Wydaje mi się, że tak, dziennik połączeń w ogniościance podaje tylko jeden wychodzący adres.

nowotny napisał(a):

Originally posted by meteor333:

Wiadomości ze spółek giełdowych. Na rynku 5 minut poślizgu ma znaczenie. Zainstalowałem Operę komuś, kto grywa.


No to tym bardziej uważam że RSS nie jest dobrym narzędziem do tego...

meteor333 napisał(a):

Originally posted by JaDo:

Podłubałem tak, zmieniłem w accounts.ini Poll Interval=60 dla RSS i Update Frequency w index.ini dla jednego kanału też na 60, reszta Nigdy. Sprawdzać sprawdza co minutę, ale nie jestem pewien (na 100%) w tej chwili czy globalnie, czy tylko ten jeden kanał. Wydaje mi się, że tak, dziennik połączeń w ogniościance podaje tylko jeden wychodzący adres.W tym układzie to działa, choć taką konfigurację wysypuje odznaczenie i ponowne zaznaczenie kanału.

Dzięki i pozdro