zacinajacy sie flash

w dziale Opera
iamx napisał(a):

niemal wszystkie gry flash zacinaja mi sie i to nie tylko jak uzywam opery ale i firefoxa oraz ie szukalem na ten temat jakis informacji ale nie moge nic znalezc sprzet mam taki caleron 2,4 756 ramu(czy jakos tak) karte graficzna jakas tam zintegrowana na plcie glownej windows xp 250gb dysk twardy czy to juz za malo aby pograc nawet w gry flash??? czy moze mam cos nie tak z komputerem? dodam ze flash zacina sie nawet na swieżym systemie po formacie

JaDo napisał(a):

Originally posted by iamx:

karte graficzna jakas tam zintegrowana


Originally posted by iamx:

czy to juz za malo aby pograc nawet w gry flash


Jak do tego doszedłeś, że jakaś tam to dużo czy mało? bigsmile wink Karty zintegrowane zazwyczaj mają bardzo kiepską wydajność. Pykasz w CODa czy coś podobnego na tym sprzęcie?

Podaj stronę/y gdzie pogrywasz, może niekoniecznie to wina sprzętu. Wersję Flash Playera dla O/Fx jaką masz? Dla IE prawdopodobnie używasz 6 (?), taka jest instalowana razem z systemem. Do wszystkich tych przeglądarek jest dostępna wersja 10 FP.

http://www.adobe.com/shockwave/download/alternates/

Originally posted by iamx:

dodam ze flash zacina sie nawet na swieżym systemie po formacie


"Świeży" ikspek nie nadaje się do użytku. Z jakieś 2 i pół roku temu, postawiłem świeżego ze względu na zmianę sprzętu. Podstawowa konfiguracja zajęła mi circa, pi razy drzwi ok. tygodnia.

Mój komputer->Właściwości->Efekty wizualne->Dopasuj dla uzyskania najlepszej wydajności

Na przykład. Resztę znajdziesz w goglach - optymalizacja xp i na forach dyskusyjnych.