zawieszanie przy otwieraniu nowej zakładki

w dziale Opera
mariuszstelo napisał(a):

Przy próbie otwarcia nowej zakładki oprócz okna głównego opera się zawiesza za każdym razem. Pojawia się okno dial speed i opera się zawiesza . Próby ponownej instalacji opery nic nie zmieniły, ten problem u mnie występuje od opery 9.50 do obecnie testowanej 10 alpha. Gdzieś czytałem na forum, komuś ten problem też się pojawił. Teraz nie mogę znaleźć tego wątku. Opera zainstalowana na Viscie.

JaDo napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=260987

http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=2859856

?

mariuszstelo napisał(a):

Żadna z tych metod nie zdadziałała, usuwałem wszelkie wspisy dotyczące opery, instalowałem jeszcze raz, zmieniałem partycje instalacji, nic nie pomogło. Opera działa do momentu gdy wybieram opcje "new tab" i w tym momencie się zawiesza. Zastanawiam się czy to jakiś koflikt z jakimś oprogramowaniem.

mariuszstelo napisał(a):

Niestety nie pomogło.
Kombinuje dalej. Przy otwieraniu nowego okna działa oki. Tylko przy otwieraniu nowej zakładki za każdym razem się zawiesza. Tylko dziwnie to wygląda, bo krzyżykiem da się operę zamknąć, a po otwarciu przerwanej sesji nowa zakładka jest otwarta i działa, ale otwarcie kolejnej znów zawiesza operę.
Jednak wydaje mi się, że to chyba jakiś konflikt z innym programem, bo odpalałem operę z zewnętrznego dysku podłącznonego przez usb i też się zwiesza.

stivo85 napisał(a):

To w takim razi przydałaby się informacja, co masz w tym momencie uruchomione.