Jak się Wam wyświetla ta strona

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
lemari napisał(a):

http://www.ptable.com/

u mnie XP HE, Opera 10, występuje większość błędów podanych w tym artykule
http://webhosting.pl//Internet.Explorer.8.zgodny.z.sieciowymi.standardami.czy.aby.na.pewno
natomiast na Operze 9.63 jest ok, trzeba tylko zmniejszyć szerokość

uniqiq napisał(a):

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.ptable.com%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 - wygląda na to, że strona sama ma problemy ze standardami.

Medium napisał(a):

To jeszcze nie jest dużo błędów. A stronka chyba jest dość skomplikowana.

Lucent napisał(a):

The validator errors are all trivial. Things like empty tags, using align. The last 7 errors relate to HTML 4 strict not having the element iframe.

Opera has serious problems. Hovering around makes borders appear and disappear, dancing around wildly. This has nothing to do with HTML.

Barthezdeleted napisał(a):

Lucent, this is Polish support forum and we try to speak polish here. There are forums here at My Opera Community where you can discuss such things in English. Because ptable.com problems occur in O10, I suggest starting here: Beta testing (including snapshots and previews) smile

uniqiq napisał(a):

Nie oceniam strony - strona jest zrobiona bardzo dobrze. Napiszę nawet więcej - jest śliczna. Ale strona, która zawiera błędy, nie może być wzorcem do testowania przeglądarki, niezależnie od tego, jak poważne są to błędy.
Nie oceniam też działania Opery na tej stronie. Prawdę mówiąc, to u mnie wygląda ok. Kliknąłem chyba we wszystko w co można było kliknąć i nie zobaczyłem niczego podejrzanego. Ale może po prostu nie wiem, jak ta strona powinna wyglądać.
WinXP, Build 1229 (10.00 alpha)