Problem z instalacją opery mini na SE k800i.

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
domibedn napisał(a):

Witam. Od jakiegoś czasu zacząłem używać opery mini na mojego SE k800i i mam problem z nią. Otóż nie wiem dlaczego, ale wczoraj gdy wyłączyłem ją, a potem znowu włączyłem to musiałem od nowa zainstalować ją. (Sama aplikacja jest, ale przy pierwszym włączeniu pisze "Instalowanie". Jak ktoś używał to powinien wiedzieć o co mi chodzi.) Tak się dzieje za każdym razem jak włączę. próbowałem kilka razy usuwać ją całkiem i od nowa instalować, ale to nic nie daje. Szukałem w google.pl i znalazłem tylko to: http://my.opera.com/polski/forums/topic....ent1844289 W ostatnim poście użytkownik ma ten sam problem. Pomoże ktoś? Co mam robić?

uniqiq napisał(a):

Dzieje się tak, gdy wychodzisz z Opery "brutalnie" - trzymając długo przycisk powrotu. Wychodź z niej przy użyciu menu - wtedy wszystko powinno być ok.

domibedn napisał(a):

zgadza się. Przytrzymuję długo przycisk "wstecz", ale robiłem tak od zawsze kiedy ją mam i nigdy nie było problemów. Więc już nie wiem co się dzieje. ;(

uniqiq napisał(a):

W poprzednich wersjach Opery nie było takich problemów. W "nowej" (w cudzysłowach, bo nie jest już w końcu taka znowu nowa) czasami działa, a czasami nie. Też tak miałem na k750i. Od kiedy korzystam z opcji exit w menu nie mam takich problemów.