Widok??

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Justalein napisał(a):

witam,

moje wiadomosci w opera Mail dziwnie wygladaja... tzn, widok jest lewego gornego rogu wiadomosci... jak na zalaczonym obrazku widac... w mailu znajduje sie zdjecie str internetowej, lecz nie moge zobaczyc calej str.

czy ktos sie spotkal z takim problemem i wie co mam zrobic??

serdeczne pozdrowienia!!!
OperaMail.JPG

Barthezdeleted napisał(a):

1. PPM na pasku z Od / Do (Von / An) i zobacz czy masz odznaczone Pełny nagłówek i wiadomość ("Zeige alle Kopfzeilen und die Nachricht",tak to jest przynajmniej przetłumaczone w pliku de.lng p)

2. Przytrzymując górną krawędź pola Od / Do (Von / An) możesz zmieniać rozmiar listy wiadomości/podglądu wiadomości.

Justalein napisał(a):

nie o to mi chodzilo.

pelny naglowek wiadomosci jest odhaczony, ta wiadomosc tak wlansie dziwnie wyglada. i mi nie chodzilo o to, zeby powiekszyc czy pomniejszyc oba te obszary. tylko zeby caly obraz zalaczony w wiadomosci byl widoczny w opera mail.

dolanczam jeszcze inny widok... juz jednak przesunelam gorna krawedz, dla lepszego zrozumienia mojego problemu.OperaMail2.JPG

Ryszard napisał(a):

Coś z plikiem mime.css?
Przekop się przez forum ze szczególnym uwzględnieniem moich wiadomości - udzielałem się niedawno w podobnej sprawie. Kiedy? Nie pamiętam - ale chyba było już zimno.

Justalein napisał(a):

suuuuuper :-)

przenioslam plik mime.css ze Styli w innym folderze do c:\programy\opera\style i wszystko jest super :-) ten plik mi sie poprostu gdzies zapodzial :-(;-)
ale tak to bywa czasem ;-)

wielkie dzieki!

Medium napisał(a):

Przytrafiła mi się podobna bolączka w Operze 10 i... zainstalowałam ją ponownie metodą napraw - repair. I jest OK.