fastforward.ini

w dziale Opera
daroc napisał(a):

Gdzieś zniknął mi plik fastforward.ini
W opera:config znalazłem, że powinien byc w katalogu profilu pod Roaming, ale go tam nie ma. Nie ma go w całym AppData ani w katalogu Opery pod Program Files. Fast Forward jakoś tam działa, ale chciałem w nim coś zmienić - a tu pliku nie ma. left Komuś coś takiego się przydarzyło? Skąd w takim przypadku Opera bierze regułki do FastForward? Ma je jakoś zaszyte w swoich plikach? (Dll?)
Opera 9.63, Vista Business

JaDo napisał(a):

Znalazłeś? wink

W 9.27 nawet nie ma na to namiaru, znaczy chyba "zaszyste". Ścieżka do profilu, wydaje mi się jest podana jako wskazówka, w \defaults plik zostanie podmieniony podczas aktualizacji, jeśli był edytowany.

daroc napisał(a):

Zgadza się, jest w katalogu Opery w program files w podkatalogu defaults. I to w dodatku - tak mi się przynajmniej wydaje - z wprowadzonymi przeze mnie modyfikacjami. Skąd on się tam wziął... sherlock
Kiedyś edytowałem ten plik, ale o ile pamiętam znajdowal się w katalogu profilu, jeszcze gdy trzymałem profil w katalogu głównym Opery. Ale plik fastforward.ini z katalogu profilu zniknął.
Ktoś może mi podać rozmiar tego pliku jaki jest oryginalnie w O9.63?

JaDo napisał(a):

2,55 KB (bajtów: 2616)

na dysku : 4,00 KB (bajtów: 4096)

daroc napisał(a):

Czyli jednak jest oryginalny.
Dzięki.
Jeszcze tylko muszę skojarzyć co się stało z moim zmodyfikowanym fastforward.ini, ale prawdopodobnie to pozostanie nieodkrytą tajemnicą. wink