Niedziałający "środkowy przycisk" na przycisku "wstecz".

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Bartek89 napisał(a):

Bardzo irytuje mnie to, że jak użyje "środkowego przyciski" na przycisku "wstecz" do otworzenia strony w nowym panelu to ta funkcja nie działa. Podobnie jest ze stronami w "zakładkach". W mozilli nie było z tym problemu. Oczywiście dodam, że linki na stronach działają normalnie. A może da się jakoś to ustawić?

stivo85 napisał(a):

W zakładkach możesz przytrzymać CTRL+SHIFT i strona otworzy się w tle..
Co do przycisku Wstecz nie rozumiem takiej funkcjonalności.. W FF faktycznie istnieje i mogłes się przyzwyczaić, ale w Operze tego nie ma i wątpie, zeby udało się to ustawić. Zmieniając program na inny musisz być świadomy, że nie wszystko będzie i nie ustawisz niektórych rzeczy tak jak w starym..

Henk1987 napisał(a):

no faktycznie - nie udaje się, aczkolwiek nawet nie wiedziałem, że coś takiego znajduje sie w firefoxie.
rozwiązanie tego problemu jest pośrednie - stworzenie przycisku, który powiela kartę i daje wstecz badź stworzenie wpisu w menu kontekstowym zakładki o tej samej funkcjonalności. nie wiem jednak, czy poczujesz się zadowolony z któregokolwiek.

daroc napisał(a):

Da się także zrobić w Operze przyciski, które inaczej reagują po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku myszki. Tyle że wtedy chyba trzeba by zrezygnować z listy odwiedzonych stron (pod przyciskiem wstecz).