jedna synchronizacja w 2 przegladarkach

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
agappe napisał(a):

Hej.
Mam zainstalowana Opere na 2 komputerach bo roznie korzystam i chcialem zeby byly w nich identyczne dane czyli skorzystalem z synchronizacji opery na obydwu porzegladarkach w jednym koncie. Wszystko dziala pieknie ale ... jak chce cos usunac na jednej przegladarce (np zakladke) to wylaczajac ten komputer i wlaczajac drugi opera pobierze usunieta zakladke jako nowa. Gdy wlacze komputer na ktorym usunalem zakladke okaze sie ze nadal tam jest. Da sie jakos to zalatwic ?

Amisttad napisał(a):

Usuwając zakładkę na jednej instalacji Opery to po chwili nastąpi synchronizacja tej przeglądarki z serwerem i z niego także usunie się owa zakładka. Uruchamiając później drugą Opere na innym kompie już jej nie pobierze z serwera, bo tam jej nie będzie. Ku temu stworzyli przecież tę opcję.

yanek1234 napisał(a):

A jak zrobić taka synchronizacje?

Ryszard napisał(a):

Originally posted by yanek1234:

A jak zrobić taka synchronizacje?


Pytasz ogólnie czy konkretnie i szczególnie?
Jak ogólnie to Plik → Synchronizuj Operę… w pole użytkownika wpisujesz swój login do konta na my.opera (czyli "yanek1234") a w pole hasło wpisujesz hasło (to, które używasz do logowania do tego konta), rozwijasz opcje żeby zaznaczyć co ma być synchronizowane i… zapominasz o tej funkcji wink Najlepiej działa jak Operze nie przeszkadzać włączaniem/wyłączaniem synchronizacji.
Na samej górze tej strony (i innych na my.opera) masz "Opera Link" - tam znajdziesz kopię swoich zakładek i innych.
pomoc też - się spisałem