Dziwny problem z odświeżaniem

w dziale Opera
Ememone napisał(a):

Mam pewien problem z OPERĄ i postaram się go tutaj opisać. Problem ten pojawił się wraz, z którąś wersją ale już nie pamiętam z którą (chyba jeszcze na 9.52 było dobrze). Prowadzę forum dyskusyjne i chodzi o wprowadzanie wszelkich zmian na forum, edytowanie postów, przenoszenie tematów etc. Gdy wykonam jakąś zmianę na forum i zaakceptuję ją klikając "Potwierdź" to zmiana ta nie jest widoczna - dopiero po odświeżeniu zmiana się pojawia. Co ciekawe gdy przejdę do jakiegoś innego tematu na forum i wrócę do tego gdzie przed chwilą zrobiłem zmianę (już po odświeżeniu) to znowu dokonanej zmiany nie ma i ponownie muszę odświeżyć aby zmiana się pojawiła. Potem już jest dobrze wszystko. Mam nadzieję, że nie zamotałem za bardzo oraz, że wszystko jasne.

Czy ktokolwiek domyśla się o co tutaj może chodzić? Sprawdzane na innych przeglądarkach i wszędzie indziej jest OK, więc to nie wina skryptu forum. Aktualna wersja OPEERY to 10.00 build 1345. Używam WINDOWS XP. Trwa to już bardzo długo, miałem nadzieje, że problem zniknie wraz z nadejściem którejś wersji ale się nie doczekałem i postanowiłem przedstawić problem tutaj...

Przyznam się, że to bardzo uciążliwy problem.

Medium napisał(a):

Po pierwsze:
Narzędzia → Preferencje → Zaawansowane → Historia Sprawdzaj dokumenty ZAWSZE.
Po drugie:
History Navigation Mode ustaw na 1 lub 2 i oczywiście zapisz zmiany w tej sekcji opera:config.

Ememone napisał(a):

Pierwsze ustawiłem za ZAWSZE a drugie miałem ustawione 1 i teraz ustawiłem 2. Już działa wszystko elegancko, dzięki! Do czego służy ta druga opcja?

Medium napisał(a):

Originally posted by Ememone:

Do czego służy ta druga opcja?


http://www.opera.com/support/kb/view/827/
z tłumaczeniem:
http://translate.google.com/translate?hl=pl&u=http://www.opera.com/support/kb/view/827/

Ememone napisał(a):

Dzięki!