gdy próbuję otworzyć stronę pojawia się kopiuj itd..

w dziale Opera
iwonagos napisał(a):

Dziś zainstalowałam operę. To moje pierwsze spotkanie z tą przeglądarką. Muszę przyznać, że jest super. Jedno tylko mnie wkurza... Gdy chcę otworzyć stronę, którą wyszukuję np przez google (no np hasło uroda czy tym podobne), to za każdym razem pojawia się okienko z: kopiuj, czytaj do notatki itd. Kurcze, uciążliwe to jest. Jak się tego pozbyć? A może to tak jest w operze?
Sorry niefachowe trochę słownictwo:)

stivo85 napisał(a):

Pokaż to na screenie..

iwonagos napisał(a):

ups, nie umiem, próbuję cały dzień klawiszami prt scr sys rq, rozne kombinacje, nie zrobie za nic w swiecie...

Medium napisał(a):

Originally posted by iwonagos:

ups, nie umiem


Wciskasz Print Screen (z Alt-em będzie to tylko jedno okno, które jest na wierzchu), otwierasz Paint-a lub np. IrfanView wciskasz Ctrl+V i zapisujesz (najlepiej jako PNG, będzie lżejszy od BMP i czytelny).
Następnie odpowiadając na post (ale nie w polu szybkiej odpowiedzi) znajdziesz możliwość wysłania pliku na my.opera.com. Wysyłasz i wybierasz opcję dołącz plik "Attach file".

lemari napisał(a):

Chodzi o to?
bez tytułu.JPG bez tytułu.JPG]

Medium napisał(a):

Miało być PNG a nie JPG, ale widać na szczęście.
Czyżbyś traktowała menu kontekstowe jako owo uciążliwe okno? Jeśli tak - odpowiadam: nie da się tego pozbyć, bo... to jest po prostu potrzebne.

Dodane:
A właściwie da się pozbyć wybranych punktów z tego menu. Jak się zdecydujesz, to Ci wytłumaczę jak je zakomentować w samodzielnie skopiowanym pliku menu.

lemari napisał(a):

medium pomyliłaś osobę usiłującą pomóc z autorką wątku smile

Medium napisał(a):

Tak, rzeczywiście! Przepraszam. worried