Avatary na forum my.opera.com

w dziale Po godzinach
Amisttad napisał(a):

Witam. Od jakiegoś czasu na forum pojawia się u mnie mały problem. Gdy wejdę przeczytać jakikolwiek temat to pod nickiem autora postu zamiast jego avatara (domyślnego forumowego) otrzymuję coś takiego:

Jeśli ktoś ma uplodowany własny plik jako avatar wyświetla się prawidłowo. Początkowo uznałem iż dodałem coś za dużo do zablokowanej zawartości. Ale nic tam nie znalazłem ciekawego. Odkryłem jedynie iż próbując dodać coś nowego do niej (klikając "Zablokuj zawartość" pod prawym klawiszem, a następnie wychodząc z tego wciskając "Anuluj" lub "Zasosuj") problem znika (nie wprowadzając żadnych zmian).

Wiecie może jak to rozwiązać?

Barthezdeleted napisał(a):

Originally posted by Amisttad:

Wiecie może jak to rozwiązać?


nie wink

woj-tek napisał(a):

Próbowałeś usunąć plik urlfilter.ini z profilu opery? (;

Originally posted by Barthez:

nie <img src=" width="17" height="17">żartowniś (;

Barthezdeleted napisał(a):

Originally posted by lwiczek:

żartowniś (;


Nie jestem żartownisiem. To nie jest problem tylko Amisttada i występuje u innych osób (min. u mnie). Domyśle avatary 'wyświetlane' są właśnie w ten sposób. Problem zaczął pojawiać się po podmianie layoutu i związanymi z tym zmianami. O ile mnie pamięć nie zawodzi, to w wątku o bugach jest to już zgłoszone. Nie jest to też związane z zablokowaną zawartością, bo wystarczy kliknąć PPM na obrazku Odśwież by się pojawił (czasami wraz z innymi domyślnymi).

Ryszard napisał(a):

Też tak mam, ale nie czuję się z tego powodu nieszczęśliwy wink
Pomaga zwykłe prawoklik → Odśwież obrazek tylko PoCo
Mi się wydaje, że to jakiś problem z tym forum + "sprawdzaj obrazki → nigdy"

woj-tek napisał(a):

Originally posted by Barthez:

Nie jestem żartownisiem. To nie jest problem tylko Amisttada i występuje u innych osób (min. u mnie).Cóż, zdziwiłem się bo u mnie działa bez zająknięcia (;

PS. Sorry za 'żartownisia' (: