Video DownloadHelper

w dziale Aplikacje dla Opery
beldin2 napisał(a):

czy jest taka wtyczka w operze? znalazłem co prawda podobne w których trzeba wpisywać adresy url ale nie o to mi chodzi.

Amisttad napisał(a):

Nie korzystam z takich dodatków. Ale z tego co pamiętam był widżet tego typu. Nie wiem czy nadal jest rozwijany. Łatwiej po prostu skopiować dany filmik z katalogu Opera Cache. Zwłaszcza że działa z każdą stroną, a nie tylko z najpopularniejszymi.

beldin2 napisał(a):

A o które cache chodzi bo znalazłem kilka ale w żadnym nie są zapisywane filmy

kwaku1 napisał(a):

Originally posted by Amisttad:

Łatwiej po prostu skopiować dany filmik z katalogu Opera Cache.Nie zawsze się da. Czasem film w Cache podzielony jest na wiele pojedynczych plików.

beldin2 zainstaluj Flash Video Downloader. Jest naprawdę niezły, choć nie potrafi aż tak wiele jak firefoksowy Video DownloadHelper. Jedyny problem, że na razie nie działa poprawnie na alfach z serii 10, choć to oczywiście problem ze strony alfy. Ale na 9x spisuje się wyśmienicie.

http://widgets.opera.com/widget/9402/

askow2 napisał(a):

W Cache4, C:\Documents and Settings\użytkownik\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera\Opera\Profile\cache4 znajdziesz każdy film, musisz ułożyć zawartość wg wielkości pliku, największe będą na końcu, film poznasz po wielkości. Oporny, a ostatnio popularny H264 otworzysz przy pomocy Any Video Converter. Reszta to już kwestia kodeków jakimi dysponujesz.

Barthezdeleted napisał(a):

Nie prościej przejść na http://keepvid.com i przeciągnąć skryptozakładkę na któryś z pasków?

Można też skorzystać z serwisu http://clipnabber.com/ (ja tak robię, wydaje się mieć troszkę większą bazę stron).

Potem wystarczy np.: na YouTube podczas oglądania filmiku nacisnąć przycisk i przenośni nas na stronę pobierania pliku.

askow2 napisał(a):

Co dla jednych jest proste, dla drugich bywa skomplikowane. Pewnie dla tego pytanie Bartheza pozostało bez odpowiedzi. Chociaż pomysł może być świetny.

Amisttad napisał(a):

Originally posted by kwaku1:

Nie zawsze się da. Czasem film w Cache podzielony jest na wiele pojedynczych plików.
To czy podzieli film (o ile podzieli - mi prawdę powiedziawszy nigdy się to nie zdażyło) nie zależy przypadkiem od ilości miejsca, jakie przeznaczymy na cache?

kwaku1 napisał(a):

Originally posted by kwaku1:

Jedyny problem, że na razie nie działa poprawnie na alfach z serii 10, choć to oczywiście problem ze strony alfy. Ale na 9x spisuje się wyśmienicie.

http://widgets.opera.com/widget/9402/Ja tylko dodam, że właśnie wyszła nowa wersja Flash Video Downloader 4.0. Już bez problemu jedzie na wersji 10x.

tkacz napisał(a):

Hm... mi sie jeszcze nie zdarzyło, by w keszu podzieliło filmik na kilka małych plików. Owszem dzieli, ale tylko wówczas, gdy podczas oglądania klikamy w pasek postępu by "przewinąć" film dalej...