Google Docs (Google Dokumenty) - problemy z wyświetlaniem strony w przeglądarce Opera

w dziale Strony WWW w Operze
czarnykot napisał(a):

Dotychczas korzystałem wyłącznie z przeglądarki Firefoksa i tam nie było problemów z prawidłowym wyświetlaniem i tworzeniem dokumentów na stronie http://docs.google.com za pomocą dostępnej tam aplikacji. Korzystając z Opery nie mogę praktycznie napisać dwóch wyrazów oddzielonych od siebie np. dwukrotną spacją, a o wklejaniu obrazów z internetu mogę zapomnieć - program formatuje je jak chce!

Czy spotkaliście się kiedyś z utrudnieniami przy korzystaniu z tej usługi Google?

Jeśli znacie sposób na rozwiązanie problemów, z którymi się spotkałem to proszę o podanie rozwiązania na ich naprawienie.

nowotny napisał(a):

Może nie konkretnie o Google Docs ale o generalnym podejściu Google do Opery:
http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=2632690
http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=2359490

czarnykot napisał(a):

Przeczytałem. Może przeniosę się z tymi dokumentami... Jest gdzie? Sprawdzony, bezpieczny i bezpłatny serwer, z którego nie uciekłą za jakiś czas moje prace?

soloo napisał(a):

Mam trochę inny problem z Google Docs. Po aktualizacji do nowej Opery najpierw panel główny google docs wyświetlał się w wersji dla telefonów komórkowych, teraz już działa poprawnie, ale dokumenty (przynajmniej arkusze) wyświetlają się nadal źle.
Ma ktoś ten problem? Jest jakieś rozwiązanie?

gabryl napisał(a):

Po aktualizacji do oficjalnej 10-tki, arkusze kalkulacyjne wyświetlają mi się w formie uproszczonej, ale dokumenty Wordowskie działają ok.....

iapetus napisał(a):

Tak... Spreadsheet w formie uproszczonej to, IMHO, jakaś pomyłka. Z tego w ogóle da się korzystać? Szukałem jakiegoś manuala do tego cuda, bo stwierdziłem, że Google po prostu zrewolucjonizowało arkusz. I nic nie znalazłem. Dopiero kiedy wpadłem na to, żeby zmienić przeglądarkę na "bloody explorer" okazało się, że arkusze hulają po staremu, tylko nie na Operze:(

adas napisał(a):

Odświeżę - Google Docs jest fajne jeżeli trzeba pomiędzy kilkoma osobami uzgadniać jakiś np. wyjazd gdzieś dalej. No i jest problem z tym teraz. smile Bo w Operze to działa cholernia badziewnie - co chwile znika (przesuwa się do góry) pasek menu. Jak piszę polskie literki do dostaję np.: Aą Eę itp (zamiast ą ę)
No i jeszcze co jakiś czas nie mogę zaznaczyć tekstu :/ Ogólnie wybitnie to nie działa. Czy tylko u mnie może? A może ktoś widział jakiegoś userjs-a poprawiającego chociaż trochę docsy?

Apisaon napisał(a):

Originally posted by adas:

Bo w Operze to działa cholernia badziewnie - co chwile znika (przesuwa się do góry) pasek menu. Jak piszę polskie literki do dostaję np.: Aą Eę itp (zamiast ą ę)


Ja mam to samo. Znalazłeś może jakieś rozwiązanie?