"Opera chce dotrzeć bezpośrednio do Polaków"

w dziale Opera
golew napisał(a):

http://di.com.pl/news/26428,1,0,Opera_chce_dotrzec_bezposrednio_do_Polakow.html
Ciekawy wywiad ze Sławkiem Sochajem, odpowiedzialnym w firmie za komunikację z mediami i marketing, który ostatnio pojawił się u nas na forum.
Najciekawsze fragmenty:

DI: W sukcesie Firefoksa niewątpliwie ogromną, jeśli nie kluczową rolę odegrała społeczność użytkowników. Czy Opera będzie się starała wykorzystać tę siłę napędową?

SS: Zdecydowanie. Społeczność użytkowników Opery miała do tej pory kolosalne znaczenie dla promocji naszej przeglądarki. Wypada nam tylko dziękować, że bez żadnych nakładów marketingowych, tak aktywnie doprowadziła nas do ugruntowanej pozycji w Polsce. Wystarczy zajrzeć choćby na polskie strony fanów na naszym portalu społecznościowym my.opera.com, by dostrzec ogromny potencjał tej grupy. Nie sposób wyobrazić sobie dalszych sukcesów w Polsce bez tych niezwykle lojalnych i aktywnych członków społeczności Opery.

Miło nam miło smile

DI: Jak Opera ocenia swoją współpracę z Onetem? Czy jest zadowolona z działań, jakie przeprowadził do tej pory Onet w celu wypromowania przeglądarki Opera?

SS: Nasza współpraca polega przede wszystkim na promowaniu rozwiązań mobilnych. Jesteśmy zadowoleni z rezultatów współpracy.

Że tak powiem - bez komentarza wink ktoś, andol chyba, ostatnio pokazywał jak Onet nas promuje pokazując wersję.. 9.2.

Medium napisał(a):

Ja pozwolę sobie dodać, że niektórzy co bardziej świadomi użytkownicy internetu via Opera nie zostawiają swoich śladów w statystykach blokując takie serwisy. Znaczy to, że liczba może być wyższa.