wydruk z rachunku bankowego

w dziale Strony WWW w Operze
henryk2007 napisał(a):


Dlaczego chcąc wykonać wydruk wpłaty na rachunek bankowy zamiast treści wydruku pojawia się zaczerniony kwadrat? Po uruchomieniu wykonany zostaje wydruk wpłaty, ale dodatkowo drukarka drukuje drugą pustą stronę. Jak usunąć te błędy w Operze?

Medium napisał(a):

Drukujesz pdf?

henryk2007 napisał(a):

Komputer: Win XP Home SP3, Opera 9.64, nie wiem jakim programem następuje wydruk - zainstalowany jest OpenOffice.org 3 oraz Foxid Reader. Wydruk jest poprawny - po co tylko drukuje dugą stronę z podaniem źródła i daty wydruku. Ale dlaczego - zamiast druku treści - pojawia się czarny kwadrat. Nie robi tego przeglądarka Explorer, nie robiła tego również przeglądarka Firefox.

Barthezdeleted napisał(a):

Originally posted by henryk2007:

po co tylko drukuje dugą stronę z podaniem źródła i daty wydruku


Spróbuj odznaczyć Drukuj nagłowki i stopki w Plik Opcje wydruku

Originally posted by henryk2007:

Wydruk jest poprawny

Originally posted by henryk2007:

dlaczego - zamiast druku treści - pojawia się czarny kwadrat


Ja już nie rozumiem wink Czyli drukuje się poprawnie, ale zamiast np.: potwierdzenia przelewu itd. drukuję się czarny kwadracik? Może podaj nazwę banku, to ktoś będzie mógł sprawdzić taki wydruk (nawet testowo tylko do dokumentu PDF).

henryk2007 napisał(a):

BPH > saldo rachunku bankowego > historia > konkretna operacja bankowa > wydruk (ukazuje się czarny kwadrat - czyli nie wiadomo, co będzie drukowane) > wydruk (drukuje prawidłowo dane tej operacji bankowej na jednej stronie a dodatkowo drukuje pustą drugą stronę - kartkę; u góry strony dane internetowe a u dołu datę, godz.). Inne przeglądarki tego nie robią!

henryk2007 napisał(a):

Rozwiązałem problem, by drukować tylko jedną stronę. Po uruchomieniu "drukuj" wybieram drukarkę a następnie "drukuj 1 stronę" - i jest ok. Ale po uruchomieniu wydruku kwadrat z danymi, które wydruk się rozpoczyna, zamienia się w czarny kwadrat. Nie ma to już znaczenia - ale pozostaje pytanie "dlaczego"?

Ryszard napisał(a):

Po zalogowaniu przez http://www.bph.pl/static/demo/demo_sezam/index_mask.html problem nie występuje. "Drukowałem" do PDFu.
Moim zdaniem powinieneś napisać do banku - o istnieniu Opery wiedzą ale - http://www.bph.pl/help/browsers/Opera.html

golew napisał(a):

Aaa, to ten bank, do którego pisałam chyba ze dwa lata temu, że jest już Opera po polsku i proponowałam im nawet chyba zrzuty ekranu co i jak się ustawia. Jak widać - olewają.